Kurallar

Forum kurallarımız

Uyulması Gereken Zorunlu Forum kurallarımız Okuyun!

YASAL HAKLAR


Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.

Forum kullanıcılarının lisanslı, ücretli, crack yapılmış, çalınmış veya kopyalanmış içerikler paylaşması yasaktır!

Yasadışı herhangi bir içeriği forumda paylaşan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı her zaman bize aittir.

Yöneticilerin adına müstehcen v.b. konu açmak kesinlikle yasaktır!!!

Google lisansına sahip ücretli apk dosyaları paylaşmak yasaktır.
KİŞİSEL HAKLAR


Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır.

İmza ve avatarlarda kullanılan resimlerin boyutu Herhangi Bir Şekilde Tahrik Edici,Hakaret İçeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktır!
İÇERİK HAKLARI


Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon...).

Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.Aramıza Hoşgeldiniz Saygılar Android Ateşi...
Üst