• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İp ucu Turkcell 4.5 g ramazan kampanyasi

Katılım
Ara 10, 2017
Mesajlar
58
Beğeniler
31
Puanları
18
Konum
Balıkesir
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
#1
20180515_232645.png Turkcell BiP Messenger'ı cep telefonlarınıza indirdikten sonra Ramazan hediyenizin sahibi olmak oldukça basit.

Uygulamayı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirin ve gerçekleştirdikten sonra gerekli izinleri verip uygulama içerisine girin. Daha sonra uygulamanın ana ekranının alt bölümünde Keşfet butonu yer alırken bu butona tıklayıp ardından arama butonuna RAMAZAN yazın ve aramayı gerçekleştirin. Daha sonra karşınıza çıkan 4.5G Ramazan Ramazan kampanyası seçeneğine tıklayın.

Bu seçeceğe tıkladıktan sonra paketinize dahil olan internet paketiniz ne kadarsa size o kadar daha internet hediye ediliyor. Örn: Platinum 12 GB paketi kullanıcılarına, 12 GB daha ekstra internet kullanımı gerçekleştiriliyor. Dilerseniz bu hediyeyi bir defa daha ikiye katlayabileceğinizi unutmayın. 4.5G Ramazan Kampanyası'na 4.5G uyumlu olan bir SIM kartı ve cep telefonu üzerinden katılırsanız, sizlere ekstra olarak bir defa daha paketinizdeki internet tutarı armağan edilecek.

4.5G Ramazan Kampanyası:
SIM kartı 4.5G uyumlu Turkcell müşterileri BiP uygulaması keşfet platformu üzerinden 4.5G Ramazan Kampanyası servisini takip ederek internet paketlerini ikiye katlıyor!