• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

Sac23 v8.6 Rom için TÜRKÇE Rom Kontrol

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, sac23 v8.6 s8 port Türkçe Rom Kontrol

bu romu kullananlar için rom kontrol uygulamasını tamamen Türkçe çevirdim. apk dosyasıdır, indirip direk kurabilirsiniz.

linkte indireceğiniz dosya v8.5 yazıyor ama 8.6 ile aynıdır. 8.5 ile 8.6 arasında rom kontrolü ilgilendiren bir değişiklik yoktur.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı AİT
Yönetici
Web sitesi
Cvp: Sac23 v8.6 Rom için TÜRKÇE Rom Kontrol

Ellerine sağlık abi...

H

Has_anDroid2

Hocam rom'un Pil bilgisi nasıldır kaç saat gider bunlar hakkında konularınız varmı merak ettim ?

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
RE: Cvp: Sac23 v8.6 Rom için TÜRKÇE Rom Kontrol

Shepard' Alıntı:
Hocam rom'un Pil bilgisi nasıldır kaç saat gider bunlar hakkında konularınız varmı merak ettim ?
rom pil konusunda çok güzel, moro kernel ve notorious kernel ile çok güzel. eğer kullanmadıysanız bu romu, bence çok şey kaçırmışsınızdır derim.

AndroMan

Adminatör
Yönetici

Root işi olmasa bende çok istiyorum orjinal rom dan Pil konusunda çok derdim var

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
RE: Cvp: Sac23 v8.6 Rom için TÜRKÇE Rom Kontrol

AndroMan' Alıntı:
Root işi olmasa bende çok istiyorum orjinal rom dan Pil konusunda çok derdim var
root.dan niçin çekiniyorsunuz? garanti meselesimi. root ederseniz geç kaldınızın farkına varacaksınız.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)