• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

Sac23 S8 Port Rom v11.0 Stabill V12 TEST sürüm 13.01.2018/11,02,18

Son çıkan Sac23 V11 Stabil romudur

Air Command tan tutunda note 8 canlı mesaj dahil S8 in tüm uygulamaları çalışmaktadır son çıkan moro kernel v2.2 yüklü geliyor şarj performancı son çıkan sürüm ve kernel ile birlikte çok iyidir Kurulum aromadır S8 kamera Note 8 kamera ve s7 kamera seçenekleri vardır isteğinizi kurabilirsiniz.

İNCELEM VİDEOM

SAC23 ROMUNU NASIL KURARIM

V8.6 ROM DOWNLOAD LİNK:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V9 ROM DOWNLOAD LİNK :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V9.2 ROM DOWNLOAD LİNK :

V11 ROM DOWNLOAD LİNK :

V12 ROM tester .zip

CSC SELECTION 48 mb :

Youtube Video Linki :

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rıza ÇOLAK

Active Member
Cvp: [ROM] _Sac_23_ S8 _Port _V8.6_11 Ekim 2017

Güvenli klasör çalışıyormu bu romda acaba

Rom çok güzel hiçbir sıkıntısı yoktur gayet stabil
Fakat sms bildirimleri sizde baloncuk şeklinde çıkıyor mu? Bende sadece üst köşede mesaj işareti geliyor hepsi o açılır pencerede bile görünmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim

RE: Cvp: [ROM] _Sac_23_ S8 _Port _V8.6_11 Ekim 2017

Furkan Efe' Alıntı:
Rom çok güzel hiçbir sıkıntısı yoktur gayet stabil
Fakat sms bildirimleri sizde baloncuk şeklinde çıkıyor mu? Bende sadece üst köşede mesaj işareti geliyor hepsi o açılır pencerede bile görünmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim
Bende bildirim şeklinde geliyor kısa bilgi olarak ön izlemede var rom kurarken silmiş olabilirmisin bide mesaj ayarlarına bi bakıversene ben hiç bir şey yapmadan geldi

Tamam hocam hallettim tşkler. Çocuk saolsun ayarları değiştirmiş mesaj ayarları bildirimine hiç bakmamıştım:)

Furkan Efe' Alıntı:
Tamam hocam hallettim tşkler. Çocuk saolsun ayarları değiştirmiş mesaj ayarları bildirimine hiç bakmamıştım:)
önemli değil kardeşim
[hr]
kernel ayarlarını yapabilmek için gereken Mtweaks in son sürüm apk sı konuya eklenmiştir

Rıza ÇOLAK

Active Member

Romu kurdum. Yalnız güvenli klasör oluşturmak istediğimde "Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor" hatası alıyorum. Sanırım root yazılımını algılıyor.Bu sorunu nasıl aşarız..

Rıza ÇOLAK' Alıntı:
Romu kurdum. Yalnız güvenli klasör oluşturmak istediğimde "Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor" hatası alıyorum. Sanırım root yazılımını algılıyor.Bu sorunu nasıl aşarız..
öyle bir hata vermemesi lazım çünkü üzerinde gelen moro kernel sayacı 0x0 gösteriyor bende açıldı ve kullanılır vaziyette phone infodan bi sayaca bakabilirmisin

Rıza ÇOLAK

Active Member

Ben kerneli değiştirmiştim. Notorius kernel yükledim o zaman ondandır. Tekrar Moro kernel yükleyeyim

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 1)