• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

S9+ Port Infinity Oreo 8.0.0 For Galaxy Note8/S8/S8+ (11/04/2018)

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo

Infinity logo.jpg
Rom Bilgileri:

Android Oreo 8.0
Taban S9 Plus
Çoklu dil desteği
Rooted / Deodexed / Zipaligned / Busybox / Deknoxed

Rom Özellikleri:

Tüm kamera modları
Mevcut SystemUI toogle
Yedekleme geri yükleme iletisi
Dış mekan modu
Uygulama verilerini yönetme
Çoklu kullanıcı
Gerçek zamanlı ağ hızı
Deklanşör sesi
Uygulama kilitleme
Kayan mesajlar
Varsayılan olarak USB hata ayıklama etkin
İmza kodunu devre dışı bırak
Daha hızlı önyükleme animasyonu
Mesajlar için klasör görünümü
Mms dönüşümüne engelli sms
Ve dahası...

Hatalar:
S9 Plus kamera
Dolby Atmos
Akıllı tarama

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

> Rom

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

> Rom kontrol​

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
Hocam yükledim rom u fakat multiwindow çalışmıyor sürekli yeniden başlatıyor var mı bir çözümü ?

eğer cihazın s8, s8+ ise şu linkitekini indir ==>

tlf belleğine mi hafıza kartına mı atıyorsun her neyse wipe işlemlerini yap romu flashla geri gelip linkte verdiğimi flashla sonra telefon açılsın telefonun ön ayarlarını kurulumunu geçtikten sonra tekrar twrp ye gir ordan rom kontrolu flashla bu sefer sıkıntı çıkarmaz tmm :)

---- Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesajlar birleştirildi ----

Hocam yükledim rom u fakat multiwindow çalışmıyor sürekli yeniden başlatıyor var mı bir çözümü ?
note serisinde sıkıntı olmadığını söylemişlerdi sorun s8 modelinde idi çözümünü de paylaştım güzelce bi wipe işlemlerini yap

çekirdiğini flashla sonra tekrar magisk v16.3 tekrar dene...

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
Hata şu hocam uzun süre basınca biliyorsunuz donanım tuşuna multiwindow açılıyor ama bende uygulamayı kapatıyor direk rom kontrolden de yaptım ama yeniden başlatıyor telefonu dediginiz gibi yaptım hard format attım ama değişmedi birşey

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Herkezde bu sorunun olacağını düşünmüyorum popüler bir rom temiz bir kurulum yapın tekrardan

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
Yaptım hocam teşekkür ederim nougat a dönderdim tekrar kurdum çözüldü . Ayrıca birşey soracağım playstore dan birşey indirirken yavaş iniyor galaxy app tan indirince hızlı iniyor nedeni ne olabilir wifi ile indiriyorum ama play store dan indirirken acaip yavaş indiriyor hocam