• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

S8+ ODİN İle OREO Yükleme İşlemi

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı AİT
Yönetici
Web sitesi
OREO YU ODNDEN YÜKLEME İŞLEMİ YAPACAKLAR
YÜKLENMİYOR UZUNCA BİR İŞLEM GEREKLİ SAMFİRİMDEN TURKIYE ROMUNU INDIREN S8 S8+ SAHİPLERİ GÜNCELLEMEYE ÇALIŞMASINLAR
Samsung Oreo ROM için yeni bir sıkıştırma yöntemi kullanıyor, yani BL, AP, CP ve CSC içinde tüm dosyalar var .Odin yazılımınıni lz4 uzantısı okuma sorunu var ve bu yüzden flashlama biraz farklı...
NEDEN BUNU YAPTI SAMSUNG ANLAYAMADIM YENİ BİR GÜVENLİK YÖNTEMİ OLABİLİR ARTIK ODİNDEN ROM YÜKLEMEK KOLAY OLMAYACAK

sammobile dan indirdim.Herhangi bir sıkıntı görünmüyor.4 parça halinde ve eski formatlarda.Acaba samfirm ile mi alakalı format.Dediğim gibi sammobile den indirdiğim formatta sıkıntı görünmüyor.

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı AİT
Yönetici
Web sitesi
sammobile dan indirdim.Herhangi bir sıkıntı görünmüyor.4 parça halinde ve eski formatlarda.Acaba samfirm ile mi alakalı format.Dediğim gibi sammobile den indirdiğim formatta sıkıntı görünmüyor.
Indirdiginde sıkıntı yok zaten flashlayamassin ama denedinmi flashlamayi

yalnız şimdi gördüm sammobile dün verdiği 8.0 firmware leri bugün kaldırmış siteden acaba ne oldu.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)