• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

S7 S7 EDGE Sac23 S9+ Port Rom S9 Ported Rom V4 Çalışma Dolby & Ar 3d Emoji

sağolasın bunları okudum ama bunu da buldum ama Hasan beyin açıklamasını da sen okumamışsın galiba.
s9 port için değil bu kernel diyor. Neyse yinede bunu kurunca çalışır diyorsan kurup deneyeyim.

---- Mesaja ek olarak ----

sağolasın bunları okudum ama bunu da buldum ama Hasan beyin açıklamasını da sen okumamışsın galiba.
s9 port için değil bu kernel diyor. Neyse yinede bunu kurunca çalışır diyorsan kurup deneyeyim.
bu arada yardımların için çok teşekkür ederim. Bu forumda S7 cihaza cevap bulmak ölüm gibi

Son düzenleme:
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Galaxy S7
Ben sac23 ün kendi agzindan duydugumu söylüyorum. Düz S7 icin kernel degistirmek yeterli. Herhangi Oreo Kernel kullanabilir. Mesela Moro Kernel Oreo de olur.

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo

---- Mesaja ek olarak ----

bu arada yardımların için çok teşekkür ederim. Bu forumda S7 cihaza cevap bulmak ölüm gibi
Bilerek yaptığımız bir şey değil forumla ilgilenecek zaman bulamıyoruz sayımız az bütün gün bilgisayar başında olsaydık haklısın derdim ama durum o değil.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 (Flat)
Merhaba, ilk mesajım foruma öncelikle hepinize selamlar :)
V4 ü direk kurmak istiyorum şuan s8+ rom var fakat çok zaman geçti rom kurmayalı, kerneli kurmak için hangi adımları izliyoruz twrpden ?

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Önce twrpden temiz bir format yapın se kart hariç her bölümü silin ardından rom flash ardından cihazınıza göre dizi flashlayin

S7 cihazımda ambasadii oreo kullanıyorum. Bu s9 portu kuruyorum. AEL kernel i de yüklüyorum. 20 dakika bekledim Samsung yazısında bekliyor. Kernemeli moro stok oreo kernel ve ambasadii oreo stok kernel ile de denedim açılmıyor. Ne yapmalıyım.

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Galaxy S7
S7 cihazımda ambasadii oreo kullanıyorum. Bu s9 portu kuruyorum. AEL kernel i de yüklüyorum. 20 dakika bekledim Samsung yazısında bekliyor. Kernemeli moro stok oreo kernel ve ambasadii oreo stok kernel ile de denedim açılmıyor. Ne yapmalıyım.
Yeniden yükle 5dk lik is. TWRP den factory reset yap ardindan rom ve hemen pesinden kernel i flash le. Ilk önce Moro Kernel denemekte fayda olur.