Merhaba Ziyaretçi!

Sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Şimdi kayıt ol!

Giriş Yap!

S7 Edge RAG Hatası

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F
Konuyu başlatan #1
Cihazım açılmıyor sadece hard reset bölümleri olan yerde yeniden başlatabiliyorum tekrar rom yüklemim ama olmuyor; efs dosyasını imeim olmadığı için sildim orijinal cihaz SM-G935F

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Yöneticiler #2
Odinden drga firmware yükleyerek açabilirisniz alt bootloaderlere dönebilirsiniz arzu ederseniz drag sürümüne box aracılığı ile imei cert yazdırılabilir ek olarak orjinal imeinize de dönebilirsiniz...

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Konuyu başlatan #3
Abi Lütfen Numaranı Ver Konuşalım Çünkü Ben Yaptım RAG İle İmei Atacaktım Hata Verdi Kaldım Ortada

---- Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesajlar birleştirildi ----

Yardımcı Olur musun, Çok Zor Durumdayım. :(

Abiler Ablalar Büyük Badire Atlattım ;D Yabancı Bir Sitde QLF Room Uyumlu DRag Buldum Oldu. ;D

Site Linki:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

YANITLA

YANITLA

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Konuyu başlatan #5
Abi Kusura Bakma Yanlış Anlama Ama Bulamadım Kafam Bir Milyon Oldu Bunun Yüzünden. Yazılımım QLF İdi Binary'e Giriyor Tam Download Menüsüne Girdiğim Zaman Yüklüyorum Rom'u Filed Diyor Ve İndirdiğim Günden Beri BL Hep Hatalıydı Bi de IMEI Orjinal Olmadı Ama Sim Açıldı Ama İnternet Açılmadı. İnternet Paketim Yok Ama.

Yani İmei Başka Bir IMEI Olmuş.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Bunları da Buldum Acaba Bu Binary'ler İşe Yarar mı ?

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Konuyu başlatan #6
Root Atınca Oldu Dünden Beri 3 Tane Room Yükledim Root Aklıma Bile Gelmed. Forum'u İşgal Ettiğim İçin Özür Dilerim. Hepinizi Seviyorum Allah Kolaylık Versin. Allah'a Emanet Olun Hepiniz. :)

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Yöneticiler #7
işgal söz konusu değil herzaman sorun konu açın

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Konuyu başlatan #8
SafetyNet Nasıl İndireceğiz ? :)

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Yöneticiler #9
SAFETYNET ten geçmek için magisk gerekli kernel ve roma göre değişir geçiş işlemi safetynet universal patch i magisk kurulu sisteme flashlamanız gerekli geçmiyorsa şayet...

fix safetynet

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Konuyu başlatan #10
SAFETYNET ten geçmek için magisk gerekli kernel ve roma göre değişir geçiş işlemi safetynet universal patch i magisk kurulu sisteme flashlamanız gerekli geçmiyorsa şayet...

fix safetynet

Yav TWRP Yüklüyorum Herzamanki Olanı Daha Önce de Kırmızı Ekran Verdı Ama Tekrar TWRP Atınca Menü Geliyordu Artık Hep Kırmızı Ekran Veriyor, Çözümü Varsa Söyler misin ? Bi de Telefonun Kendi Orijinal TWRP Bölümü Flashlama İşlemi Yapamaz mı ? Hard Reset Data Factory Yazan Yerler Varya Hani ?

Yav TWRP Yüklüyorum Herzamanki Olanı Daha Önce de Kırmızı Ekran Verdı Ama Tekrar TWRP Atınca Menü Geliyordu Artık Hep Kırmızı Ekran Veriyor, Çözümü Varsa Söyler misin ? Bi de Telefonun Kendi Orijinal TWRP Bölümü Flashlama İşlemi Yapamaz mı ? Hard Reset Data Factory Yazan Yerler Varya Hani ?
Son Olarak TWRP İşlemini Telefondan Flashladım Ondan Olabilir mi Acaba ?

Değil de

Olanı Yaptım.

Son düzenleme:

Sevgili Kullanıcı!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi bulduk.

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun yok. Kim yapmıyor?

Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlayışın için teşekkürler!

@GodCho®