Merhaba Ziyaretçi!

Sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Şimdi kayıt ol!

Giriş Yap!

Note 8imin anısına..

Konuyu başlatan #1
Note 8 kullaniyordum sırf iphone merakim yüzünden 8plus aldim. Android kullanmayi cok ozledim ya . İos falan telefon kullanmayi unutturdu bana iphone 8 plus da cok guzel bir telefon yanlis anlaşılmasın fakat cok sıkıcı bir telefon . Forumlari facebook gruplarini falan da begenmedim. Nerede bizim android ateşi . Değerini bilin android cihazlarinizin arkadaşlar

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Yöneticiler #2
Sattın mı note 8 i cemre ?

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Note 8
Telefoncuyum ciddî söylüyorum yillarimi iphone ile geçirdim sonunda bir android cihaz kullancam dedim 5 ay önce note 8 aldım kullanmaya başladım aşık etti kendisine bir süre sonra bir müşteri geldi tam satacak idim androidatesi ile tesadüfen tanıştım note 8 im şu an uzay mekiği gibi oldu gerçekten rom lar olsun modlar olsun harika ötesi bir cihaz androidatesi çok sey kattı bana katmaya da devam ediyor birde sektör un içinde olduğumdan dolayı oysaki yazılım konusu hakkında çok şey bilmiyormuşum sanıyordum ama daha öğrenecek çok şey var teşekkürler androidatesi ailesi

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Yöneticiler #5
Fark ettim bugün yürürken sen oisin de ii olmadığını farkettim note 8 gibi değil :D

note 8 candır gerisi heyecan. paylasım yapan destek veren arkadaslara cok tesekkurler. cıhazım root ve roomlu olmasada temalar ile harıka oluyor zaten. emegınıze saglık gercekten

Sevgili Kullanıcı!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi bulduk.

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun yok. Kim yapmıyor?

Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlayışın için teşekkürler!

@GodCho®