• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

Minotaurus Rom S7 Edge Oreo V6 (17 Şubat 2018)

Evet arkadaşlar oreo romlar gelmeye başladı yavaş yavaş minotaurus rom oreo rşağıdadır.

Minotaurus Oreo (S7edge)

Features

-Work only on G935F/FD
-Base G935FXXU2ERB2
-Knox removed
-Deodexed
-Pure Stock Kernel without edits
-App BetterBatteryStats
-1060 additional Fonts in Settings
-Floating Messages
-Removed high volume warning for headphones
-Removed low battery warning
-Removed high brightness warning
-Removed SD Card notification
-Modded Themecenter

Aroma Installer:
-Wipe options
-CSC chooser
-Bootanimation chooser
-Root chooser

V1 Link :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V2 Link :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

V3 Link :

V4 Link

v6 link :

==============================================================

CSC TUR için

Oreo S7 Edge cihazlar için genel dağıtım olmadığından CSC TUR çıkmadı. Ancak daha önceki sürümlerden hazırladığım CSC TUR Modlamasını oreo romda çalıştırdım.

Romu kurulumda aroma seçiminde herhangi bir ülke seçin ve kurun. cihaz açılsın.
aşağıdaki dosyayı indirip cihaza kopyalayın.
Twrp recovery.den aşağıdaki dosyayı yükleyin.
İşlem tamam. CSC TUR olmuştur.

Moderatörün son düzenlenenleri:

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
Elinize sağlık.

ilkler unutulmazmış, minocu da ilk olmak istedi ama hızlı gonzales'lerin farkında değil. gece sadece 3 tane farklı oreo s7 edge rom gördüm, ama stabilliği konusunda endişem olduğu için konu açmak istemedim.

Minocu biraz daha bu işi stabilliğe oturtmuştur diye düşünüyorum.

Dün s7 edge oreo rom kontrol için 17,50 Euro fiyat istiyordu, umarım bu isteğinden vazgeçmiştir.

@agabey42 romu yükledi şuan için hiç bir sıkıntı görünmüyor donanım ışıkları falan hepsi çalışıyor csc tur olayı şuan için yok gibi görülsede tabi yabancıların deyimi bu bizim forumumızda @agabey42 mino roma entegre ettiği csc ve diğer modları paylaşacaktır takip te kalın

byesref

Active Member
Kuran arkadaşlar yorumlayabilir mi ? Ayrıca kurulumda farklı birşey yapıyormuyuz. Romda ve touchwiz de özelleştirme varmı .

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
Bugün minotaurus romun v2 sürümü yayınlandı. birinci mesaja indirme linki eklenmiştir.

sebo

Active Member
dün akşam v3 Rom yükledim. yükleme sonunda "unable to mount storage" hatası verdi fakat telefon normal şekilde açıldı. csc dosyasını yüklemeye kalktığımda yine aynı hatayı verdi yüklemedi. twpr hangi işlemi yaparsam yapayım aynı hatayı verdi durdu. en sonunda twpr menüsüde açılmadı. odin ile stock rom yüklemek zorunda kaldım. Herkeste aynı hata olmayabilir ama bana stabil bir rom olarak gelmedi. zaten Nougat dan bir farkı yok. Bence elinizde stabil çalışan bir romunuz varsa eğer yüklemeye değmez...

dün akşam v3 Rom yükledim. yükleme sonunda "unable to mount storage" hatası verdi fakat telefon normal şekilde açıldı. csc dosyasını yüklemeye kalktığımda yine aynı hatayı verdi yüklemedi. twpr hangi işlemi yaparsam yapayım aynı hatayı verdi durdu. en sonunda twpr menüsüde açılmadı. odin ile stock rom yüklemek zorunda kaldım. Herkeste aynı hata olmayabilir ama bana stabil bir rom olarak gelmedi. zaten Nougat dan bir farkı yok. Bence elinizde stabil çalışan bir romunuz varsa eğer yüklemeye değmez...
BENDE HERHANGİ BİR SIKINTI OLMADI ..DEĞİŞİK BİR SORUN V4 BİR YÜKLEYEYİM BAKALIM..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)