• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

INFINITY AARTBAKKER N8 PORT ROM V5 - 11.11.2017

agabey_42

Super Moderator
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, n8 portlardan bir tanesi daha bugün (11.11.2017) yayınlandı. Bu rom oreo dosyalarının roma eklendiği ilk rom. artık bundan sonra peş peşe dökülürler. Gün geçtikçe daha stabil oluyor artık n8 port romlar.

(Infınıty romları karıştırmayın. İki tane Infınıty rom var. birisi vietnamlıların Infınıty dx biri de aartbakker yapımcısının paylaştığı romdur. Birbirinden farklıdır.)

Rom Bilgis...: Infinity V5:
Installation Guide:
Clean install! Means Full wipe advanced in twrp and formatted data.
After that install rom.
Ps: If rom not boot flash after install rom separate kernel like moro kernel 2.2
Aroma options:
Dualsoundmod
Audio mod
Navbar options
Kernel options
Csc country is automatic selected
Added new:
Full new facelock working from screenlock,
Full Romcontrol, (Thankxs Lam1990)
Boahvista Theme added
New audio control app,
New incallui
Full aircommand
Animationscale ,
Oreo uygulamaları:
Gallery,
Keyboard,
Edgepanel,
Edge lightning,
Fixes and etc:
Blackscreen games fixed,
Motionpicture camera ,
Hotspot fixed
Debloated and clean as possible: Means no grx and other stuff.

Bug :  Ekran ayarlarında ekran çözünürlüğü değiştirilemiyor, eğer değiştirecek olursanız yeniden rom yüklemek zorundasınız. Ancak forumda paylaştım, terminal uygulaması ile ekran çözünürlüğünü değiştirebiliyorsunuz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Cvp: INFINITY AARTBAKKER N8 PORT ROM V5 - 11.11.2017

HOCAM BU ROMU HIÇBIR ŞEKİLDE KURAMADIM aroma İÇİNDEKİ KERNELER HARİCİNDE BAŞKA KERNELEDE KURAMADIM.SAMSUN YAZISINDA KALIYOR AÇILMIYOR MALESEF ..

RE: Cvp: INFINITY AARTBAKKER N8 PORT ROM V5 - 11.11.2017

Eline sağlık abi

M

Mortalman

deneyecemde isteyim cihazda baska romda yok takilir kalirsa sknti olur aksam 11e kadar telefonsuz kalirim

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)