• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz. Üye olmak için Tıklayın

İGO NAVİGASYON SON SÜRÜM 2017 HARİTA TEK DOSYA

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

EVET ARKADAŞLAR OLMAZSA OLMAZ NAVİGASYONLARDAN BİR TANESİ İGOYU BİLEN BİLİR BİLMEYEN YÜKLEYİP DENESİN PİŞMAN OLMAZ EN SON GÜNCELLENMİŞ HARİTA VE POİ DOSYALARI TEK  LİNK HALİNDE
NEXGEN DEĞİLDİR ORJİNAL İGO İSRAİL SÜRÜMDÜR

HARİTA 2017.07 AYINA AİTTİR

İNDİRDİĞİNİZ İGO ZİP DOSYASININ İÇİNDEKİ İGO KLASÖRÜNÜ TELEFONUN DAHİLİ HAFIZASINA ATIN KLASÖRÜN İÇİNDEKİ İGO SON SÜRÜM APK SINI KURUN VE ÇALIŞTIRIN 

RE: İGO NAVİGASYON SON SÜRÜM 2017 HARİTA

Şuan tam ücretsiz ve internetsiz çalış harita program var mı diye konu açacaktım....

Peki bu programın haritalar servisi indirilebilir mi? Yoksa Wifi veya mobil ağla mı çalışıyor?

GökTürk' Alıntı:
Şuan tam ücretsiz ve internetsiz çalış harita program var mı diye konu açacaktım....

Peki bu programın haritalar servisi indirilebilir mi?  Yoksa Wifi veya mobil ağla mı çalışıyor?
Tam sana göre 5 yıldan beri kullanıyorum sıkıntı olursa buradan yaz bakalım :)

Hocam eline koluna sağlık ama,sanırım bu sadece Türkiye haritası için :( ben yurtdışında yaşıyorum

Ekli dosyalar

Ewet sadece türkiye haritası hangi ülke istiyosun sen

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hunter44

New Member
Cvp: İGO NAVİGASYON SON SÜRÜM 2017 HARİTA

Teşekkürler..

Eyup

New Member

Slmlar herkese ben Avrupa haritasinida istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Avrupa haritasına bakıp yüklemeyi yapacam en kısa zamanda

worldoflord' Alıntı:
Global cfg not found hatasi veriyor
Şimdi indirdim tekrar kurdum hiç bir hata vermedi çalışıyor tekrar yeniden denermisiniz zip deki dosyayı cihaz ana klasorune atıp icindeki apk yı kurum

Telefonda da denedim ayni hatayi veriyor adım adım anlatabilecekmisiniz kurulumu

Sar1

New Member

worldoflord' Alıntı:
Telefonda da denedim ayni hatayi veriyor adım adım anlatabilecekmisiniz kurulumu
telefon hafızasına girip İGO klasörünü silip dene birde

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sar1' Alıntı:
worldoflord' Alıntı:
[font=helvetica, arial, sans-serif] telefon hafızasına girip İGO klasörünü silip dene birde [/font]
denemediğim yöntem kalmadı zip dosyasını klasöre çıkardım sonra apk yı kurdum hata verdi klasörün içinde dat ip dosyası vardı onu da çıkardım tekrar apk yı kurdum yine aynı hata sonra config dosyasının içinde bir zip dosyası daha vardı onudaa klasöre çıkarıp igo apk yı kurmadum aynı hata daha başka ne yapılabilir çözemedim

Sar1

New Member
Cvp: İGO NAVİGASYON SON SÜRÜM 2017 HARİTA

şöyle izah edeyim igo klasörünü cihaz hafızasına atıyorsanız sd kartta igo klasörü oluşuyorsa onu kaldırmanız lazım yada tam tersi durumda sd kartta atıyorsanız cihaz hafızasında igo klasörü silinmeli

Kesinlikle sar1 dediği gibi  igo klasörü sadece dahili hafıza olsun
Kurulum olarak zipten çıkarın ıgo klasörünü olduğu gibi dahili hafızaya atın klasörün içindeki apk yi kurun kopyalama yaparken bir de xplore uygulamasını kullanmayı  deneyin kopyalama  yaparken belki eksik kopyalama yapıyordur

Ozay32

New Member
Mükemmel bir paylaşım indirdim sorunsuz kullanıyorum emeğiniz için teşekkür ederim

Cvp: İGO NAVİGASYON SON SÜRÜM 2017 HARİTA TEK DOSYA

önemli değil her zaman buradayız

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)