Merhaba Ziyaretçi!

Sitemize üye olarak, forumumuzdan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Şimdi kayıt ol!

Giriş Yap!

Google Portrait Mod Exynos S7 S8 NOTE 8 ÖN ARKA KAMERA V8.3B 3.2.7 Pixel 2 ZSL Mod 25 HAZİRAN 2018

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s8
Featured Thread #201
Kaldirdim ve tekrar yaptım

---- Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesajlar birleştirildi ----

zsl ayarlarıyla oynayarak uygun ayarı bulun zsl yi kapatın nexus 6 yı secın yada ama ozaman zsl kullanamassınız ha su var dırek kapanıyorsa kamera ayarlara gıremıyorsasnız kaldıırp tekrar kurmanız gerek 8.2 nin üstünemi kurulum yaptınız ?
Nexus 6 secince oluyor ama pixel 2 xl secince kapaniyor

Son düzenleme:

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Konuyu başlatan Yöneticiler #202
zsl ayarları kendi içinde ayarlar gerektiriyor onunla ilgili video çekeceğim inşallah v9 sürümde düzelicek tümüyle zsl konusu

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s8
Portre modina
zsl ayarları kendi içinde ayarlar gerektiriyor onunla ilgili video çekeceğim inşallah v9 sürümde düzelicek tümüyle zsl konusu
Kamerayı kurdum veriyi sildim tüm ayarlari yaptim fakat uygulamayi acinca azicik bi harekette portre moduna gecemeden donuyor tamamen

Androking41

SAMSANDROID
Üye
Portre modina

Kamerayı kurdum veriyi sildim tüm ayarlari yaptim fakat uygulamayi acinca azicik bi harekette portre moduna gecemeden donuyor tamamen

Hasanın konu altında verdiği ayarları uygula uygulama çalışıyor çok zorladığında bazen uygulama kapanıyor ama sorunsuz çalışıyor ayrıca portre moduna aldığın zaman kamera yakın çekiyor onu kapatmak için portrait initial zoom seçeneğini kapatırsan zoom yapmadan bokeh çekim yapabilirsin. Dediğim gibi hasanın v8.3 konusunun altındaki developer setting ayarlarını uygula bazı tikeler seçili onları kaldır uygulama sorunsuz çalışacaktır V8.2 Oreo yüklü note 8de çalışmıyordu bu sürüm iyi çalışıyor bizzat denedim.

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Konuyu başlatan Yöneticiler #205
Ağzına sağlık kanka seni sahalarda görmek istiyoruz ;):):p:D:eek::oops:

dışarda bugun resim çektim 8.3 ile ve pempe mor gibi renkler çıkıyor anlamadım. Ben çok iyi çıkıyorum odaklaması çok iyi fakat arka plan komple mor pembe.

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo
Yöneticiler #207
@asbaha71 Aşağıda ki yöntemi ve konu başında ki ayarları kontrol ediniz.
17. sayfa ile 19. sayfa arası sorun yaşayıp soruna çözüm bulanların cevapları var inceleyebilirsiniz.

Çözdüm arkadaşlar.
Mor renk sorunu yaşayan varsa
AYARLAR - Tuning Front Cam ayarından Base Model'i PIXEL XL - marlin(Google) yapınız.
Yapamayanlar.. Apk yı silin yeniden kurun ve developer setting e gelip gösterilen ayarları yapın ve yaptıktan sonra uygulamayı tamamen kapatıp yeniden açın sorun düzelecektir

@asbaha71 Aşağıda ki yöntemi ve konu başında ki ayarları kontrol ediniz.
17. sayfa ile 19. sayfa arası sorun yaşayıp soruna çözüm bulanların cevapları var inceleyebilirsiniz.
dediğiniz ayarı yaptım fakat ön kamera portre modunda hala aynı sorunu yaşıyorum

GodCho

</> GodCho®
Yönetici
Android Sürüm
Oreo
Yöneticiler #209
@asbaha71 Sorunu çözen birisi var örnek olarak gösterim bir işlem hatalı veya eksik olabilir tekrar kontrol et.
dediğiniz her ayarı yaptım fakat çözülmedi :/ acaba başka bi ayar daha mı lazım cihazım s7 edge ve 8.0 yükledim ondada aynı sorun oldu. fakat ev içinde süper sadece gün ışığında sorun var

Sevgili Kullanıcı!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi bulduk.

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun yok. Kim yapmıyor?

Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlayışın için teşekkürler!

@GodCho®