Yetkisiz Eylemler Algılandı Bildiriminden Kurtulmak

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

Bu bildirim knox altyapısına bağlı knox sayacı artmış 0*1 olmuş samsung cihazlarda çıkan bir uyarıdır.Bu uyarıdan kurtulmak için birçok yöntem mevcuttur..

rootsuz stock rom yüklü ama knox sayacı artmış cihazlarda bu uyarıdan kurtulma yöntemleri;

net ve kesin çözüm packgace disable pro samsung yada bk disabler yazılımlarını playstore üzerinden satın almak ve listeden securitylogagent ı bulup devre dışı bırakmaktan geçmekte...

ancak bazı durumlarda heleki custom kernel ile knox sayacı yazılımsal olarak sıfırlanmadı ise bk dısabler ve packgace dısable yazılımları çalışmayacağı için yapılması gereken market üzerinden securitylogagent disable yazılımını yüklemek root gerekmeden bildirimi devredışı bırakabilirisniz..

Gelelim diğer bir yola zaten kernel flashladınız knox sayacınız 0*0 görünmekte ise bu uyarıyı almıcaksınız özetle custom kernel flashlayarak(her kernel bunu destekelemez her kernelde knox sayacını fake olarak 0*0 gösteren özellik bulunmamaktadır) o sebeple destekleyen kernel kullanmalı yada desteklemeyen bir kernele veya stock kernele sahipseniz market üzerinden indirdiğiniz yazılım vasıtası ile bu uyarıyı yok edebilirisniz

Yetkisiz Eylemler Algılandı Uyarısı DEVREDIŞI BIRAKICI

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Web sitesi
pclife.org
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Teşekkür ederim kardeşim kurtuldum uyarıdan knox 0-1 oldu nasıl düzeltirim samsung healt ve pass kullanamıyorum root ve su var samsung yavaş yavaş öğreniyorum root konusunda kararsızdım ve sınunda root ladım ama knox 01 orjinal rom kullanıyorum orjinal rom üzerine rot attım
Rom: orjinal
Sürüm: 8
Süpersu kurulu

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
cihaz nedir smasung pass sadece tarayıcıda vesamsung account girişinde çalışabilir ancak stock rom üzerinde çalışmayabilir stock bazlı custom romlar gerekebilir knoxu sıfırlamayı dene onun için kernel gereklidir yada custom rom

Web sitesi
pclife.org
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8
S8 hasan oreo-dreamlte-boot.img twrp den kurnayı denedim ama kabul etmedi odin ilemi kurulacak acaba

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
img seçeneğini seçtin mi twrpden

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
boot sekmesini seçmen gerek

Web sitesi
pclife.org
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Cihaz yeniden başlatıyor açmıyor hocam Samsung Galaxy s8 ekranı geçiyor Samsung yazısı geliyor ve yeniden başlatıyor kernel olmadı sanırım başka kernel ile sorunu çöze bilirmiyim yoksa odin ile yeniden rom atmam lazım

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
farklı kerneller denermisin bi

Web sitesi
pclife.org
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8
Nox flahladım knox unknov oldu ve Samsung iş görmeye başladı eyvallah kardeşim sağolasın