İSTEK Yeni tasarım hakkında

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
@uluturk hocam geri dönüş yaptığın için çok teşekkür ederim.
Sizi anlıyorum ve hak veriyorum ilerki zamanlarda belki bir modül yazarsınız fakat şuan ki bulunan üyeler ne olacak şayet bu isteğimi tek kendi adıma değil şuan ki üyeler adına sizden rica ediyorum umarım bu modülü en erken zamanda yazar bizlere sunarsınız. Bir nebze daha kolaylarız. Teşekkür ederim.
Forumumuzda yaptığımız ve yapacağımız her türlü değişikliği ve yeniliği bütün üyelerimizi düşünerek yapıyoruz, bu ve türevi modülleri bizler yönetim kadromuz içerisinde yönetime beyan ediyoruz zaten. Fakat modülün amacı forum üzerindeki konu ve yorum çokluğundan doğan karmaşanın içerisinde üyelerin kaybolmamasını sağlamak. Şuan forumumuz konu ve içerik yönünden zengin olsada bir kargaşa karışıklık durumu bulunmamaktadır, dolayısı ile bu modül için henüz erken. Ayrıca her modül scripte ek yük bindirmektedir bunlarıda düşünmek zorundayız stabillik açısından.

samizeldestan

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
61
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note FE
Bir süredir foruma giremiyordum bugün girebildim ve değişiklikler hiç hoşuma gitmedi. En basitinden bu konuya cevap yazmak istedim Chrome kullanıyorum fakat cevap yazma alanına tıklayamadım. Alıntı yaparak yazabildim bu mesajıda. 2. Olarakta site tamamen reklama boğulmuş ve insan çok itici geliyor.

Onurmemo77

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
6
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Hayırlı Akşamlar İnşAllâh Dostlar.
@samizeldestan arkadaşımızın yazdığı problem bende de geçerli. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Sayın site yöneticilerimiz bu sorunu halledebilir misiniz?

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Bir süredir foruma giremiyordum bugün girebildim ve değişiklikler hiç hoşuma gitmedi. En basitinden bu konuya cevap yazmak istedim Chrome kullanıyorum fakat cevap yazma alanına tıklayamadım. Alıntı yaparak yazabildim bu mesajıda. 2. Olarakta site tamamen reklama boğulmuş ve insan çok itici geliyor.
Hayırlı Akşamlar İnşAllâh Dostlar.
@samizeldestan arkadaşımızın yazdığı problem bende de geçerli. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Sayın site yöneticilerimiz bu sorunu halledebilir misiniz?
Geri bildirimleriniz için tesekkur ederiz, Mozilla ve safari tabanli tarayicilarda bu konu ile ilgili bir Geri bildirim almadik sorun chromium tabanli tarayicilarda olsa gerek en kisa surede bu sorunu cozecegiz iyi forumlar.