Çözüldü Xperia C5 Ultra Root Hakkında

ustayoda

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Xperia C5 Ultra
Merhaba Bende çok uzun zamandır Sony kullanıcısıyım çeşitli forumlarda sony ile ilgili birçok yazlarımı ve deneyimlerimi paylaştım.Çok güzel neticeler aldım Fakat şimdi Bende Sony Xperia C5 Ultra kullanıcısıyım cihazımı root etmek istiyorum fakat cihazıma hiçbir şekilde root atamadım android 6.0 sürümünü kullanıyorum.
Bir paylaşım yapılmış ve Çözüldü olarak işaretlenmiş paylaşımda (*#*#7372489#*#*) yazmışlar Fakat doğrusu *#*#7378423#*#* olmalı sonra Service info > Configuration > Rooting Status kısmında Yes yazıyor olmalı.
Fakat @abdullahTR konu sahibinde NO yazıyormuş sanırım.O yüzden bootloder kilidini açamaz.
Gerçi @simsiyah kullanıcısı site yönlendirmesi yapmış orda Select your device: kısmında Xperia C5 Ultra yok zaten o yüzden bootloader kilidini otomatikman kaldıramıyor oluyoruz sanırım.
Xperia C5 Ultra E5553 kullanan ve Android Sürümü 6.0 marshmallow olan kullanıcılardan destek istiyorum.
Saygılarımla.

abdullahTR

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Sony Xperia C5 Ultra
benim sorunum çözülmedi bir yolunuda bulamadım en son kaldırıp atıcam camdan

ustayoda

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
1
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Xperia C5 Ultra
İyi akşamlar bende ervice info > Configuration > Rooting Status kısmında Yes yazıyor şimdi bootloader kilidini açmak için uğraşıyorum.Umarım yaparım.Eskiden bu işler kolaydı şimdi zorlaşmış.

abdullahTR

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Sony Xperia C5 Ultra
yes yazıyorsa acarsın bootloader kodunu bulduktan sonra