Custom Rom WR Paranoid Rom PortN8 for S7/S7 Edge v2.0_Aroma TÜRKÇE.. 01.01.2018

theee

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
4
kardeş sitene yeni üye oldum on muara siten var youtubedende takip ediyordum sağolasın. artık burdayız.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Eyvallah dostum sizleri seviyorum bizimle kalın

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
164
Furkan Efe' Alıntı:
@agabey_42 2 sorum var yanıtlarsan sevinirim
1-tam ekran arama menüsünü bulamadım
2- yeni güncellemeyi recoveryden güncelledim ama cihaz bilgilerinde hala 1 Ağustos güvenlik bilgileri gösteriyor. Yaptığım işlem doğru mu? Yoksa romu baştan mı kurmak lazım
1- güvenlik güncellemesi 1 ağustos doğru
2- güncellemeyi ve yeni rom kontrolü yüklediğinizi varsayıyorum.
     tam ekran arama menüsü ise, rom kontrol / programlar - özel ayarlar / tam ekran fotoğraf kullanılsın seçilecek, sizden yeniden başlatma isteyecek, yeniden başlayınca tamamdır. kişilerinizden fotosu olanlar artık tam ekran foto kullanılabilir, ama ilk başta kişi fotosunu tekrar güncellemeniz gerekecek. çünki eski hali ile durursa fotoda çözünürlük kötü görünecektir. ama kişinin kaydını güncelleme yapıp fotoyu tekrar eklerseniz sorunsuz tam ekran çalışacaktır. kullanıyorum ve çok memnunum.

Furkan Efe

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
5
Teşekkürler @agabey_42..
Ufak bi bilgilendirme 1280x720 kullanan arkadaşlar eğer tam ekran arayan reami isterseniz cihaz sürekli reset atuyor bilginiz olsun

sahinli41

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
34
Nasıl icinde??

sahinli41

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
34
Xposed kurunca cihaz da acayip kasma donma dokunmatik hassasiyeti bozulma oluyor. Abartısız cihaz kullanılmaz hale geliyor. Bunun bir çözümü var mı?

T

Thunderbolt

Ben şuan bu romdayım ve çok güzel özelleştirme harika xposed kurmadım ama kıracam bende

GodCho

</> GodCho®
Reaksiyon puanı
1,701
Android Sürüm
Android 9 PİE
Xposed kurunca cihaz da acayip kasma donma dokunmatik hassasiyeti bozulma oluyor. Abartısız cihaz kullanılmaz hale geliyor. Bunun bir çözümü var mı?
Xposed sistemle sorun yaşayabilir, Magisk manager üzerinden uygun Xposed versiyonunu dene hemde safetyneti kaybetmemiş olursun...