Çözüldü Uygulama çalışmayı durdurdu hatası

mustafa454545

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
10
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S6 flat

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

hata kotu yok malasef erişim hatasını bir türlü cözemiyorum sadece bu rom için degil başka rom ve dosyalarında ayynı hata

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

hata kotu yok malasef erişim hatasını bir türlü cözemiyorum sadece bu rom için degil başka rom ve dosyalarında ayynı hata
Bu öğe erişim izinli bir öğe öğeyi yayınlayan kullanıcıdan erişim izni istemeniz lazım. Bunu genelde beta rom yayinladiklari zamanda yapiyor developerler bilgileri dışında beta kullanıcısı olmasın diye.

mustafa454545

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
10
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S6 flat
nasıl yapabilirim ki bn yaklaşık 2 yıl oldu xp kullanıyorum bununla bi ilişkisi var mı acaba başka gmail hesabı aldım yine olmadı aynı hata bilmiyorum bu sorunu naşıl aşarım

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Doyayı çekmek istediğiniz alanın içeriği nedir bunu söylerseniz size dosyanın mudailini bulabiliriz.

mustafa454545

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
10
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S6 flat
teşekkür ederim ama bu bir dosya degil ama bn cok dosya indiriyorum özellikle rom gercekten cok üzülüyorum olmzsa xp den windows 7 ye yükdetmeye bile denemeyi düünüyorum bilmiyorum belki de cok dosya indirdiğimden böyle bir engel -

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Sanırım yazdıklarımı okumuyorsunuz, erişmeye çalıştığınız dosya erişim izni gerektiren bir dosya sadece dosyayı upload eden kişi size erişim izni verirse görebilir veya indirebilirsiniz dosyayı.

mustafa454545

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
10
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung galaxy S6 flat
ama bn daha önce indirmitim ondan mı acaba 2.kez indirmeme izin vermiyor kusur bnde özür dilerimm