İp ucu Üyelerin Dikkatine !!!

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Lütfen bu yazıyı okurken Benim tek başıma mücadele verdiğimi göz önünde bulundurun tamamiyle iç dökmedir..
Bu zamana kadar facebook gruplarinda ve www.androidatesi.com icinde reklama ticarete dolandırıcılığa adam kayirmaya izin verilmedi bu katı kuralımız dan hiç vazgeçmedik hep gelişme geliştirme taraftarı olduk fakat bu katı kuralları artık yaymayı düşünüyoruz.. Biz yönetim grubu olarak sizlere şunu söylemek isteriz bizler profesör değiliz sizler gibi ekmeğimizin peşinde olan esnaf insanlarız vs kosturuyoruz cesitli meslek dallarinda bu is hobi yardim adi ne denirse maddi beklenti yuzde bir olsada maddiyata dayali bir sistem olduguda maalesef bir gercek... dm pm öm kutulari zivanadan cikti cevap alamaynlar basliyor din iman ana avrat giydirmeye adam olun ayiptir birde instagramdan takibi birakan telegram grubundan cikan soytarilar var isi dusunce foruma gelen gruptan cikip isi dusunce istek atan ahtapotlari saymiyorum bile... ek olarak yönetim üyeleri dışında forumda ve grupta diğer kardeşlerimizin faydalanabileceği bilgiler paylaşılmadiğinin farkındayız ek olarak androidatesi icinde de .. arkadaşlar şu konudan emin olunki bizler bu paylaşımları yaparken elimizdeki işi bırakıp kendi ekmek paramızdan feragat edip sizlerle bulduğumuz çözümleri paylaşmaya çalışıyoruz uykusuz kaliyoruz ustune reklam var diye sitemizde kufur yiyoruz youtube kanali ayri rezillikte 3 5 abone icin dilencilik yaptik ha diceksiniz silahmi dayiyorlar hem icimden gelldi diyorsun hem sikayet ediyorsun diyenlerde olacaktir saygim var bu sikayet degil serzeniş uzuntu kirginlik kısacası ekmeğimize ortak ediyoruz bizde biliriz gönderin yapalım demeyi cihaz toplamayi sallamayi kendimize yada 3 5 dosta calismayi paylasmayi fakat artık üzülmeye başladık ve yeni kurallar koymaya karar verdik bu durumun tüm yönetimin kararı olduğunu bildirmek isterim bizim grupta ve forumumuzda 1000 lerce telefoncuya yada pc uzmanina vs kisiye ihtiyacimiz yok bize gerekirse 100 tane paylaşmayı bilen paylaşabilen dostta yeter o yüzden grupta aktif olmayip sadece işi düşünce arama çubuğunu kullanan meslektaşlarımız la arkadaslarimizla vs kisilerle yollarımızı ayiracagimizi üzülerek söylemek zorundayim.

Has_anDroid
androidatesi.com

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

Mediafire

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Admin konuyu anlamadım ama sitenize yakışan bir yazı olmamış. Yapacağınızı edeceğinizi burada paylaşmamanız lazım.

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
artık bardak taştı haklısın ama dayanamadım

hknkzn

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Not 9 SM-N960F
Hasan bey android ateşi vesilesi ile telefon tamircisi olduğunu iddia eden 3 işletmenin yapamadığı telefonumu sizin vesilenizle yaptım,DESTEĞİNİZİ UNUTAMAM.
Burada verdiğiniz desteklerden ötürü tük ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum,kendi adıma.
Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Forum CEO'su
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note8
Lütfen bu yazıyı okurken Benim tek başıma mücadele verdiğimi göz önünde bulundurun tamamiyle iç dökmedir..
Bu zamana kadar facebook gruplarinda ve www.androidatesi.com icinde reklama ticarete dolandırıcılığa adam kayirmaya izin verilmedi bu katı kuralımız dan hiç vazgeçmedik hep gelişme geliştirme taraftarı olduk fakat bu katı kuralları artık yaymayı düşünüyoruz.. Biz yönetim grubu olarak sizlere şunu söylemek isteriz bizler profesör değiliz sizler gibi ekmeğimizin peşinde olan esnaf insanlarız vs kosturuyoruz cesitli meslek dallarinda bu is hobi yardim adi ne denirse maddi beklenti yuzde bir olsada maddiyata dayali bir sistem olduguda maalesef bir gercek... dm pm öm kutulari zivanadan cikti cevap alamaynlar basliyor din iman ana avrat giydirmeye adam olun ayiptir birde instagramdan takibi birakan telegram grubundan cikan soytarilar var isi dusunce foruma gelen gruptan cikip isi dusunce istek atan ahtapotlari saymiyorum bile... ek olarak yönetim üyeleri dışında forumda ve grupta diğer kardeşlerimizin faydalanabileceği bilgiler paylaşılmadiğinin farkındayız ek olarak androidatesi icinde de .. arkadaşlar şu konudan emin olunki bizler bu paylaşımları yaparken elimizdeki işi bırakıp kendi ekmek paramızdan feragat edip sizlerle bulduğumuz çözümleri paylaşmaya çalışıyoruz uykusuz kaliyoruz ustune reklam var diye sitemizde kufur yiyoruz youtube kanali ayri rezillikte 3 5 abone icin dilencilik yaptik ha diceksiniz silahmi dayiyorlar hem icimden gelldi diyorsun hem sikayet ediyorsun diyenlerde olacaktir saygim var bu sikayet degil serzeniş uzuntu kirginlik kısacası ekmeğimize ortak ediyoruz bizde biliriz gönderin yapalım demeyi cihaz toplamayi sallamayi kendimize yada 3 5 dosta calismayi paylasmayi fakat artık üzülmeye başladık ve yeni kurallar koymaya karar verdik bu durumun tüm yönetimin kararı olduğunu bildirmek isterim bizim grupta ve forumumuzda 1000 lerce telefoncuya yada pc uzmanina vs kisiye ihtiyacimiz yok bize gerekirse 100 tane paylaşmayı bilen paylaşabilen dostta yeter o yüzden grupta aktif olmayip sadece işi düşünce arama çubuğunu kullanan meslektaşlarımız la arkadaslarimizla vs kisilerle yollarımızı ayiracagimizi üzülerek söylemek zorundayim.

Has_anDroid
androidatesi.com
Çok dertlisin ama dünya böyle işine geldimi senden iyisi yoktur işi bittimi ilk tekmeyi sen yersin üzgünüm kural böyle. :(

Demir57

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
SM-G928R4
REIS HEP ARKANDAYIM HEP KOLLARIM HICDE SITE YONETIM VS ILGILI SIKINTIMDA YOK EN KALITELI. EN IYI COZUMLU GENIS ALANI OLAN BIR SITE. VE BENDE BU SITEYI SORUNLARIMI COZEMEDIGIM ZAMAN WE YA HAFTADA BIR KONULARA GOZ ATMAK ICIN KULLANIRIM OKUL IS OTURU VAKTIM PEK OLMUYOR WE BU SITEDE COK EMEK WAR DEGER YO FARKINDAYIM.. ))) DAHA IYI DEGERLER ALIR INSALAH

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar

Feroo

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
N2
Kral doğru yolu bulmuşsun işi düşenin bu forumda işi yok iki yüzlü insanlar kardeşim onlar kendi karektersizligi onca emek verip paylaşımlar da bulunuyorsunuz 1 gün o iki yüzlü insana adminlik versen 1 gün boyunca senin görevini yap desen yapamaz bile birde o kadar adam akıllı bir paylaşım yap desen sağdan soldan bulup copy paste yapar o kadar sitenin gelişmesi için doğru bir karar vermişsin her ne kadar birşey paylasmasam da sorunu olana elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum .

Konu sahibi Benzer Konular Kategori Cevap sayısı Tarih
Forum Kuralları 0