İp ucu U3 Samsung cihazı U2 ve daha altına düşürme çözümü

Sevgiler

AndroidAtesi
Şube
ankara
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung A3
Cihazıma tüm combinasyon firmwarelerini denedim ve hiçbiri çalışmadı. Telefonuma kullandığım romu yüklemek istedim cihaz u3 sürüme çıktığı için u2 android 7 yüklenmedi. Twrp kurup önceki full twrp yedeğimi kurmak istesem de kurulmadı. Ben de u3 oreo rom indirip kurdum. Ve tekrar twrp kurmaya kalkıştım kuruldu. Twrpye girip cihaza kopyaladığım eski u2 yedeğimi cihaza yükledim ve açıldı. Dünden beri u3 oreo yüklü olan cihazım şuanda u2 android 7 yüklü. Cihaz s7 edge g935fd.

---- Mesaja ek olarak ----

Ama odin ile u2 rom yüklenemiyor.
Usta bu mümkün mü. Benim U5 ama yedek yok aynı model başka telefonun U3 sistem yedeğini alıp yüklersem başarılı olur mu. Çünkü şuan U sürümünü düşürmek imkansız deniliyor. Bu güne kadar başaran da olmamış

tezcanah

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Yeni
Cihazıma tüm combinasyon firmwarelerini denedim ve hiçbiri çalışmadı. Telefonuma kullandığım romu yüklemek istedim cihaz u3 sürüme çıktığı için u2 android 7 yüklenmedi. Twrp kurup önceki full twrp yedeğimi kurmak istesem de kurulmadı. Ben de u3 oreo rom indirip kurdum. Ve tekrar twrp kurmaya kalkıştım kuruldu. Twrpye girip cihaza kopyaladığım eski u2 yedeğimi cihaza yükledim ve açıldı. Dünden beri u3 oreo yüklü olan cihazım şuanda u2 android 7 yüklü. Cihaz s7 edge g935fd.

---- Mesaja ek olarak ----

Ama odin ile u2 rom yüklenemiyor.
üstad uzun süredir bende bu telefonu kullanmıştım en son general mobile'ın 9po modelini aldım ve baya da memnun kaldım kamerasından işlemci performansına kadar tatmin olduğum bi model oldu tavsiye ederim değiştirmeyi düşünüyosan