İp ucu U3 Samsung cihazı U2 ve daha altına düşürme çözümü

Mediafire

AndroidAtesi
Şube
Mersin
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Cihazıma tüm combinasyon firmwarelerini denedim ve hiçbiri çalışmadı. Telefonuma kullandığım romu yüklemek istedim cihaz u3 sürüme çıktığı için u2 android 7 yüklenmedi. Twrp kurup önceki full twrp yedeğimi kurmak istesem de kurulmadı. Ben de u3 oreo rom indirip kurdum. Ve tekrar twrp kurmaya kalkıştım kuruldu. Twrpye girip cihaza kopyaladığım eski u2 yedeğimi cihaza yükledim ve açıldı. Dünden beri u3 oreo yüklü olan cihazım şuanda u2 android 7 yüklü. Cihaz s7 edge g935fd.

---- Mesaja ek olarak ----

Ama odin ile u2 rom yüklenemiyor.

Son düzenleme:

ByWesch

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 Edge
Cihazıma tüm combinasyon firmwarelerini denedim ve hiçbiri çalışmadı. Telefonuma kullandığım romu yüklemek istedim cihaz u3 sürüme çıktığı için u2 android 7 yüklenmedi. Twrp kurup önceki full twrp yedeğimi kurmak istesem de kurulmadı. Ben de u3 oreo rom indirip kurdum. Ve tekrar twrp kurmaya kalkıştım kuruldu. Twrpye girip cihaza kopyaladığım eski u2 yedeğimi cihaza yükledim ve açıldı. Dünden beri u3 oreo yüklü olan cihazım şuanda u2 android 7 yüklü. Cihaz s7 edge g935fd.

Ama odin ile u2 rom yüklenemiyor.
Ben oreo sürümünü odin genel güncelleme ile yaptım. Ayriyeten rom indirmedim. Güncel olan romu kendisi indirip kurdu. Odin otomatik yedek alıyor mu böyle bir işlemde? Nasıl öğrenebilirim bunu ve eğer yedek almışsa nasıl geri yüklerim?

Mediafire

AndroidAtesi
Şube
Mersin
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Ben oreo sürümünü odin genel güncelleme ile yaptım. Ayriyeten rom indirmedim. Güncel olan romu kendisi indirip kurdu. Odin otomatik yedek alıyor mu böyle bir işlemde? Nasıl öğrenebilirim bunu ve eğer yedek almışsa nasıl geri yüklerim?
Odin yedek almaz sadece yükler ve herşeyi siler.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
u2 yedek kurulduda yedekle bootloader nedir ? phone infodan görsel atarmıısnız

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Yani boooader surumunuzu merak ediyorum kendi cihazimdaki gorsele bakin s9 plus firmware u2 ancak bootloaderim u4 dusurulmesi olanaksiz sizdeki nedir bootloader onemli nougat yedejle vs bi sekilde kurulmus olsada calissada boot surumu teknik bir cok seyi etkiler ornek knoxa dayali kisitlanan uygulamalardan tuutundan root a programlarin calismasindan imei atimina kadar

Son düzenleme:

Mediafire

AndroidAtesi
Şube
Mersin
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Yani boooader surumunuzu merak ediyorum kendi cihazimdaki gorsele bakin s9 plus firmware u2 ancak bootloaderim u4 dusurulmesi olanaksiz sizdeki nedir bootloader onemli nougat yedejle vs bi sekilde kurulmus olsada calissada boot surumu teknik bir cok seyi etkiler ornek knoxa dayali kisitlanan uygulamalardan tuutundan root a programlarin calismasindan imei atimina kadar
Bende de aynı u3 kaldı ama sistem u2 oldu. İmei atılımı şuanda imkansız gibi. Ancak samsung yetkili servisi yapabilir ama onlar da yasa dışı diye uğraşmaz.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Şube
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
Şu kombinasyon uygulamasını çalıştırmak istemeseydim ne güzel u2 de kalacaktım ilerde imei de attırabilirdim ama işte merak ettim o da çalışmadı zaten.
Bu cihazlara IMEI atılamaz tek yolu var IMEInin çalıştığı u3 sürümünü tekrar flaşlamalısın.

Şu kombinasyon uygulamasını çalıştırmak istemeseydim ne güzel u2 de kalacaktım ilerde imei de attırabilirdim ama işte merak ettim o da çalışmadı zaten.
Bu şekilde EFS dosyasını yedeğinden restore edersen kurtulabilir.

Son düzenleme: