Çözüldü TWRP Can't mount hatası!

A520F model numaralı Samsung Galaxy A5 2017 cihazım rmm state: prenormal olduğundan dolayı root atmak için 168 saat bekledim ve cihazıma sorunsuz twrp kurdum. Twrp yi açıp rom kurmak ya da root atmak istedim fakat install sekmesine girdiğimde dahili depolamanın bağlanamadığını gördüm. Bu sorun nasıl çözülür. İnternette izlediğim videolarda ''data'' kısmını formatlama yöntemini göstermişler denedim telefonu yanlışlıkla yeniden başlattım şimdi de ''Recovery is not Seandroid Enforcing'' hatası çıkıyor ve ''rmm state: prenormale'' dönmüş durumda. Çıldıracağım, teşekkürler -_-.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S8
kardeşim ortalama aynı sorunlar bendede oldu malesef bir hafta daha bekleyeceksinn daha sonra oem kilidi aktif olunca tekrar twrp kur fakat yeniden başlatma recovery modunda aç fomat data de sonra dahili hafızan görünecek tekrer recovery moduna al dm verity diye bir script var onu flaslayıp tekrar fomat data yap bu arada prenormal olmaması için rmm state bypass yüklemen lazım forumda mevcut

Oreo güncellemeden Sonra TWRP ve Root Galaxy S8+ Yükleme [REHBER]

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
drk root key hatasından kurtulmak için linkteki dosyayı flashlayın twrp üzerinden kırmızı yazılarla hata vericek ardından wipe a gelin ve format dataya tıklayın çıkan ekrana yes yazın sorun çözülecek

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun