Önemli Temaları ROOTSUZ Cihazlarda SINIRSIZ Kullanmak

m.fatih06

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
2
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
linki kontrol eder misiniz? indiriyor aslında ama rar hiç açılmıyor.

Kafkas

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
5
Geliştirici secenekler den tema ları durdurup ücretli temalrı kullana biliyoduk oreo dan sora yapamıyoruz artık

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,376
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
güncel

bozkurtum

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
7
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
android 7 de root explorer ile sınırsız olarak ücretli temları root lu telefonlarda ilgili temayı ücretliden ücretsize taşıyarak kullanabiliyorduk ama artık ore8 8 ve pie den sonra artık buda işe yaramıyor..

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,376
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
android 7 de root explorer ile sınırsız olarak ücretli temları root lu telefonlarda ilgili temayı ücretliden ücretsize taşıyarak kullanabiliyorduk ama artık ore8 8 ve pie den sonra artık buda işe yaramıyor..

forum sitemizin 16000 üyesi var birkaç gündür takip ediyorum bütün olumsuzlukları sizi buluyor herhalde... PİE sürümden bu yana Themepatch kullanılıyor android gündemini takip etmiyorsunuz gelişmelerden bi habersiniz buna rağmen sanki forumun suçuymuş gibi yorumlarda bulunuyorsunuz :mad:

bozkurtum

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
7
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
forum sitemizin 16000 üyesi var birkaç gündür takip ediyorum bütün olumsuzlukları sizi buluyor herhalde... PİE sürümden bu yana Themepatch kullanılıyor android gündemini takip etmiyorsunuz gelişmelerden bi habersiniz buna rağmen sanki forumun suçuymuş gibi yorumlarda bulunuyorsunuz :mad:
hayır onuda biliyorum o yöntem sadece temalardaki deneme süresini kapatıyor...denemyi durdur devam ettir şeklinde çalışıyor..

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
son cikan guvenlik guncellemeleri android surumleri ile zorlasti bu tup durumlar elimde 4 aydir samsung cihazda bulunmamakta yakinda donecegim suan icin guncel verileri takip edemez durumdayim tum yuk @Murad Ali abimde