Önemli Tek SİM Girişli S7 S7 EDGE Cihazları ÇİFT SİM KULLANMAK

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Rica ederim bu daha çok yurtdısından tek sim li cihaz alıp imei attıran kişilerin tercih edebileceği bir yöntem

aziz360

AndroidAtesi
Hocam peki bu işlemi geriye almak mümkünmü, benim telefonun imei numarası kopyalanmıştı pasaport bulana kadar geçici imei attırmıştım ama telefoncu çift sim kart yazılımı yüklemiş, şimdi imei kaydettirdim ama hala çift sim kartlı olarak görünüyor ,ben tekrardan tek sim kart olmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
o artık zor dostum hata yapmışssınız öncesinde orjinal imeyi deönmeniz gerekliydi yada telefoncunun box ile tek sim kart olarak plaka çakması gerekirdi hata bastan yapılmış şuan teke dönmek fabrika çıkışlı imeinize dönmenin sonucunda gercekleşir siz cihazın arkasında yazan imeyi kaydettirdiyseniz sıkıntı yok dönebilirsiniz

aziz360

AndroidAtesi
o artık zor dostum hata yapmışssınız öncesinde orjinal imeyi deönmeniz gerekliydi yada telefoncunun box ile tek sim kart olarak plaka çakması gerekirdi hata bastan yapılmış şuan teke dönmek fabrika çıkışlı imeinize dönmenin sonucunda gercekleşir siz cihazın arkasında yazan imeyi kaydettirdiyseniz sıkıntı yok dönebilirsiniz
Evet hocam telefonun fabrika çıkışlı imei numarasını kaydettim pasaport üzerine hani şuanda costum rom yüklüyorum rahatlıkla önceden imei gidiyordu ama şimdi kayıttan sonra sorun kalmadı ama işte şu çift sim kart canımı sıkıyor onu nasıl hallederiz hocam

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bu konuyu incele videolarımı izle dün akşam yapan arkadaşında yorumları en son sayfada hepsini oku yazdıklarımda var konu içinde tek sime düşeceksin

How to fix IMEI / DRK issues [ALL MODELS][COMBINATION

aziz360

AndroidAtesi