Tek SİM Girişli S7 S7 EDGE Cihazları ÇİFT SİM KULLANMAK

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Arkadaşlar hepinize merhaba daha önce sdkart modundan söz etmiştim sdkart ve simkart kullanımı ile alakalı şimdi anlatacağım işçilik isteyen bir yöntem hem yazılımsal hem donanımsal

Öncelikle imei atılmış bir cihazınız olmalı nedeni ise imei atılan cihazlar çift sim slotlu olarak görünmektedirler yada çift sim destekli custom rom yüklü olması gerekir yada F sürüm global cihazınıza FD DUOS firmware flashlamanız gerekli(bu bazı durumlarda çift sim özelliğini stock roma eklemez)

YAPAMAYANLAR YADA YAPTIRMAK İSTEYENLER TEK SİMKARTLI S7 S7 EDGE CİHAZLARINI BANA GÖNDEREBİLİRLER 2 GÜN İÇİN DE TESLİM EDİLİR

S7 S7 EDGE FD DUOS FİRMWARE ARŞİVİ https://androidatesi.com/konu-android-7-nougat-firmware-on-galaxy-s7-s7-edge-sm-g930fd-g935fd-1235.html?pid=3633#pid3633

ÖRNEK VİDEO

[video=youtube]https://youtu.be/y_sQPE4xY1M[/video]

Junso

AndroidAtesi
hasan hocam normal türkiye garantili s7 edge cihazlarımız için olmuyor mu. imei atılmamış orjinal cihazlara

M

Mortalman

hasan abi ben sana birkaç ay önce sormuştum bana öyle bişey yok demiştin bunu geçen sene grupta paylaşmıştın ordan hatırlıyorum :D

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
kesin alkolün etkisidir kanka :d

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Junso' Alıntı:
hasan hocam normal türkiye garantili s7 edge cihazlarımız için olmuyor mu. imei atılmamış orjinal cihazlara
ELBETTE bu listeden fd firmware yüklemelisiniz ve sim slotunun hacklenmesı gerekıyor vıdeodaki gibi https://androidatesi.com/konu-android-7-nougat-firmware-on-galaxy-s7-s7-edge-sm-g930fd-g935fd-1235.html?pid=3633#pid3633

Junso

AndroidAtesi
Hasan hocam hafıza kartı aldım ikinci sim kartın çip kısmını hafıza kartının arkasına yapıştırcam. Aklıma takılan sorular;
4g kullanmak için asıl sim yerine mı ihtiyacımız var?
İkinci sim kart için imei mi yüklememiz gerekiyor?
Firmware yükledikten sonra rom atabiliyor muyum?
Hangi ülkenin firmwaresini yüklemem lazım? ( cihazım vodafone dan alınma)

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
imei atılan cihazda çift imei oluyor zaten
asıl sim de 4g kullanacağınız sim olsun
imei atılmış ise rom yükleyemessiniz şebekeniz gider şebeke atılması gerekir
forumda fd firmwareler mevcut s7 edge için s7 edge orjınal stock romlar bölümünden indirin

Junso

AndroidAtesi
hocam meseleyi tam kavrayamadığım için cesaret edemedim.
adım 1 - orjinal 935f türkiye cihazına odin aracılığı ile 935fd firmware yükledik
adım 2 - normalde hafıza kartı takılan yuvayı, ikinci sim kart takılacak hale getirecek işlemi yaptık
adım 3 - ??

imei mi bulmamız gerekiyor ikinci sim kartın çalışması için? yoksa işlemimiz bitti mi?

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
ÇİFT SİMDE AYNI ANDA AKTİF OLMAZ bunu dikkate alın sim 1 sim 2 yöneticisinden geçiş yapıyorsunuz ancak şöyle bir durum var her durumda imei atılmamış her cihazda çift sim çift imei seçeneği gelmeyebiliyor işte bu noktada imei attırmanız gerek ek olarak imei attırmak cihazın sertifikasını bozacağından her rom yüklediğinizde şebeke certiniz uçacak ve yeniden box ile şebeke attırmak duurmda olacaksınız forumdaki imei şebeke cert konusuna göz atın...

Junso

AndroidAtesi
Aklıma takılan şey buydu hasan hocam çok teşekkür ederim