Önemli Swift Black Substratum Theme +Oreo & Samsung v15.5

mink110

AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Öncelikle ciddi bir şekilde belirtmek isterim ki sıklıkla kullandığım bu forumda herhangi bir şeyi indirmek inanın bana reklamlardan dolayı sinir bozucu bir hal alıyor. Ve sonuç olarak indiremiyorum. Başka bir platformdan indirdim kurdum, uygularken tüm seçenekleri seçmeme rağmen bildirim panelinde, whatsappta facebookta ve diğer bazı uygulamalardan etkinleşmedi tema. Neden olabilir?

Thunderbolt

Banlanmış
Android Sürüm
Oreo
Öncelikle ciddi bir şekilde belirtmek isterim ki sıklıkla kullandığım bu forumda herhangi bir şeyi indirmek inanın bana reklamlardan dolayı sinir bozucu bir hal alıyor. Ve sonuç olarak indiremiyorum. Başka bir platformdan indirdim kurdum, uygularken tüm seçenekleri seçmeme rağmen bildirim panelinde, whatsappta facebookta ve diğer bazı uygulamalardan etkinleşmedi tema. Neden olabilir?
Yema ıyguladıktan sonra system uı yenşden başlatın birde uygularken tek tek uygulamayı deneyin tema sorumsuz uygulandı yada bazı hatalar ile uygulandı diye yazı çıkacak hangisi çıkıyor

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Arkadaşlar indirme sitelerindeki reklamlar için bende üzgünüm ancak yandisk ve gdriveim doldu mail ru doldu mega sıkıntılı vs vs... uploadlari silemiyorumda linkler ölmesin diye o sebeple bazı paylaşımlar buralardan veriyorum reklamların bizimle bi alakası yok upload konusu u çözeceğim

mink110

AndroidAtesi
Şube
Adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Yema ıyguladıktan sonra system uı yenşden başlatın birde uygularken tek tek uygulamayı deneyin tema sorumsuz uygulandı yada bazı hatalar ile uygulandı diye yazı çıkacak hangisi çıkıyor
Sorunsuz uygulandı gibisinden bir yazı çıkıyor ama her defasında çoğu alana uygulanmıyor. Tek tek nasıl uygulayabilirim

samizeldestan

AndroidAtesi
Şube
Burdur
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy A70

Bütün temalar da aynı hatayı alıyorum. Sorun nedir acaba

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin