Önemli Substratum SwiftBlack Çıkarılmış Apk Dosyaları Amoled Sİyah Uygulamalar

yusuftngnr

AndroidAtesi
ikinci vaka ile karşınızdayım ( ilki spotify premium du ) tum suan icin s7 edge 7.0 icin uyumlu substratum temalarını ücretsiz sunuyorum sizlere müsait bi vakitte yayınlayacağım

Edit:Has_anDroid

Apkları yüklediğinizde değişen birşey olmuyorsa bu şu anlama gelir apk nın sürümü cihazınızda ki örnek whatsapp facebook vb uygulamaların ve servislerin sürümlerinden yüksek yada düşük olmasıdır

ek olarak apklar yüklenip siyah uygulamalar sorunsuz çalışırsa market üzerinden uygulama ve servislere güncelleme geldiğinde makyajlama sona ericektir dikkate alın güncellemeleri kapatın yada daha yeni temalar için substratum bölümünü inceleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusuftngnr

AndroidAtesi

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bu linkten zip dosyasını indirip siyah temayı hemen hemen tüm uygulamalara uygulayabilirsiniz ( s7 edge 7.0 ile denenmiştir)

Edit:Has_anDroid

Apkları yüklediğinizde değişen birşey olmuyorsa bu şu anlama gelir apk nın sürümü cihazınızda ki örnek whatsapp facebook vb uygulamaların ve servislerin sürümlerinden yüksek yada düşük olmasıdır

ek olarak apklar yüklenip siyah uygulamalar sorunsuz çalışırsa market üzerinden uygulama ve servislere güncelleme geldiğinde makyajlama sona ericektir dikkate alın güncellemeleri kapatın yada daha yeni temalar için substratum bölümünü inceleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Dostum bu sağlıklı olmaz uygulama ve servisler güncellendiğinde makyajlama gider tavsiyem güncellememeniz kurduktan sonra apkları

ek olarak başlık düzenlendi uygun yere taşındı

yusuftngnr

AndroidAtesi
kendim satın aldım addon keyi ama tum uylerde faydalansın istedim o yüzden paylaştım

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Eyvallah tahmin ettim ii yaptın