Windows PC Steganos Privacy Suite ile Güvenliğinizi Sağlama Alın

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
4,208
Reaksiyon puanı
2,360
Puanları
150,051
Yaş
58
Konum
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note


20 yıllık gizlilik koruması Steganos Privacy Suite şimdi yeni yaşında Steganos Safe ve Steganos Password Manager’ın karışımıyla geliyor.


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunSteganos Privacy Suite Ana Ekran
Steganos İnternet Sitesi:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun


Steganos Privacy Suite 20:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBilgisayarda, ağda veya bulut ortamında olan çalışma raporlarınız, tek kullanımlık parola (TAN) listeleriniz veya tatil fotoğraflarınız gibi hassas verileri AES-NI Donanım hızlandırma ile son teknoloji ürünü 384 bit AES-XEX ile şifreleyebilirsiniz.
Bunun için “Safe”i kullanmanız yeterli.Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBunun yanı sıra tüm çevrimiçi hesaplar için parolalar, bir bilgisayar, akıllı telefon veya tablette olup olmadığına bakılmaksızın otomatik olarak oluşturulabilir ve kolayca yönetilebilir. Steganos Password Manager 20 son derece güçlü parolalar üretir, bunları web sitelerine otomatik olarak ekler ve bunları yapmanıza gerek kalmadan hatırlar. Sadece bir parola hatırlamanız gerekiyor!


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunTrace Destructor sayesinde tek bir tıklama ile tüm tarayıcı verilerini ve geçmişlerini silebilirsiniz. Bunun yanı sıra Privacy modülü ile bilgisayarınızın Web kamerasını devre dışı bırakabilir, reklamları engelleyebilir, gezinmenizin takip edilmesini engelleyebilir ve hatta tarayıcıyı anonimleştirerek sitelerin sizin hakkınızda bilgiler toplamasını zorlaştırabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBunun yanı sıra dosyalarınızı şifreleyerek gizleyebilir veya dosyalarınızı geri kurtarılamayacak şekilde yok edebilirsiniz.

Peki yeni neler var?

  • Steganos Mobile Privacy uygulamaları şimdi anahtar zinciri (keychain) oluşturmak ve düzenlemek için kullanılabilir.
  • OneDrive, Google Drive, Dropbox veya MagentaCLOUD ile Steganos Password Manager 20 ve Mobile Privacy arasında tam senkronizasyon
  • Steganos Password Manager 20’nin birden fazla kurulmasıyla tam senkronizasyon
  • Tamamen gözden geçirilmiş kullanıcı arayüzü
  • Ana parolalar için geliştirilmiş zorlayıcı koruma
  • Geliştirilmiş dosya parçalayıcı
Şu anda Türkçe dilini desteklemyen yazılıma aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

Steganos İnternet Sitesi:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun


Steganos Privacy Suite 20:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

 
Üst