Çözüldü sorunsuz pie hyper v5.1 kurulumu için gerekenler

pars81

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 FLAT
Arkadaşlar hyper v5.1 sürümüne TUR csc yi yuklediğimizde tüm sorunların çözüldüğünü göreceksiniz link aşağıda olacak
kurulum şu şekilde olmalı
1-wipeleri yapmadan önce data sil bölümüne yes diyoruz ve reboot seçeneğinden recovery seçiyoruz
2-cihaz tekrar recovery e girdiğinde advantec wipe bölümünden usb ve micro kart hariç tamamını siliyoruz ve reboot recovery kısmını tekrarlıyoruz
3-ardından hyper v5.1 romunu yüklüyoruz ve kurulum tamamlandıktan sonra cihazın açılmasını bekliyoruz ve açılınca tüm ayarları yapıp ana ekrana geldikten sonra tekrar recoverye giriyoruz
4-ve ardından birazdan ekleyeceğim linkteki csc zip dosyasını yukluyoruz ve karşınıza çıkacak olan aroma ayarlar şu şekilde en alttan 2.seçenek XSG seçin ve next deyin ıkıncı sayfadan TUR u seçin next deyin tweax ayarları sayfası çıkacak burda eklemek istediğiniz bişe varsa işaretleyin ve next diyerek kurulumu tamamlayın

Hyper v5.1 link:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

csc link:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Ekli dosyalar

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Flashladım ama wifi arama çıkmadı bende niye acaba ?

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
V5,1 var zaten bende üstüne flashladım. Csc değil hiçbirşeyi flashlamadı

pars81

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 FLAT

pars81

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 FLAT
Hayır hiçbirşey gelemdi tekrar flashlayacam bakalım
ilk sayfada XSG yi seç sonraki sayfada TUR seç diğer ulkeler boş yanlış ulke seçmiş olabilirsin çünkü ben diğer ülkeleri boşalttım yoksa 2.5gb idi

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Şoyle yapacam romun içine csc dosyalarını atıp romla birlikte yukleyecem bakalım ne olacak ?

pars81

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 FLAT
Şoyle yapacam romun içine csc dosyalarını atıp romla birlikte yukleyecem bakalım ne olacak ?
oyle olmuyor kurulum esnasında bazı ayarlar yapıyor denedim ben tel no verin yardımcı olayım

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Yok enteresan şekilde zip yukluyor gibi ama rom içine bakınca bişey yok romun içine attım açılırken klavye dil ayarı hepsi turkçe olarak geldi oldu sandım yine wifi araması yok norma v5 pie ama onda wifi araması var ona donecem büyük ihtimalle