Snapdragonlu GM 9 Pro

sprperver

AndroidAtesi
Şube
İzmir
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
General mobil
Arkadaşlar selam
Özellikle oyun performansını beğendiğim ve yerli olduğu için de ayrıca bahsetme arzumun olduğu general mobile'ın 9pro modelini yazmak istedim sizin için.
Marka şu sıralar yeni yıl indirimleriyle zamanında 2Bİn 800lerden satışa sunduğu modeli 1.400lere kadar düşürdü.Snapdragon işlemci ile ilgili arayışta olan dostlara önerilir. yabancı markalaradaha fazla bütçeleri ayıracağımıza performansı yüksek ekonomik olan bu tip yerli modelleri forumlarımızda paylaşmalıyız bu da reklam olarak kabul edilmemeli sayın adminlerimiz.
Herkese mutlu yıllar dilerim.

haluk05

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone
benim de generale karşı ön yargılarım var ama bu modeli baya övüyolar alıcam sanırım

sprperver

AndroidAtesi
Şube
İzmir
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
General mobil
benim de generale karşı ön yargılarım var ama bu modeli baya övüyolar alıcam sanırım
ben bi an olsun pişman kalmadım baya önyargıyla yaklaşmıştım. özellikle gece çekimleri bile kameranın harikulade. oyunlarda da kasma yok

eminemre

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
GM
kamerası benim de beklentilerimin üzerindeçıktı 4K video çekebiiyo olmak da çok güzel bu fiyat baremindeki telefonda böyle bi özellik olması çok güzel olmuş

ferit896

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
Arkadaşlar selam
Özellikle oyun performansını beğendiğim ve yerli olduğu için de ayrıca bahsetme arzumun olduğu general mobile'ın 9pro modelini yazmak istedim sizin için.
Marka şu sıralar yeni yıl indirimleriyle zamanında 2Bİn 800lerden satışa sunduğu modeli 1.400lere kadar düşürdü.Snapdragon işlemci ile ilgili arayışta olan dostlara önerilir. yabancı markalaradaha fazla bütçeleri ayıracağımıza performansı yüksek ekonomik olan bu tip yerli modelleri forumlarımızda paylaşmalıyız bu da reklam olarak kabul edilmemeli sayın adminlerimiz.
Herkese mutlu yıllar dilerim.
bencede yeni yılda sağlam indirim yaptılar gerçekten de ram bellek bataryasına kadar donanımsal açıdan iyi bi telefonu 1500lira gibi uygun bi fiyattan almak ve aynı zamanda yerli markaya da destek veriyo olmak çok güzel

fazilpoyraz

AndroidAtesi
Şube
Umraniye
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
General mobil
oyun performansını beğendim güncellemeler de hızlandığı zaman (bu modelin üstüne de koyarsa tabi GM) dünya çapında bir marka olarak göğsümüzü kabartabilir.