YARDIM SMART VİEW CİHAZA BAĞLANAMADI HATASI S6 EDGE+

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS
Bildirim panelinden Smart View'i etkinleştiriyorum 2017 serisi Samsung Tv'yi görüyor üzerine basınca smart view cihaza bağlanamadı hatası veriyor. Stock rom yüklü, Cihaz rootlu değil ama twrp yüklü. Tv ile aynı ağa bağlıyım smart viewde bir sorun var. nasıl çözebilirim ?

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
S7edge Rootlu Stock Rom var IMEI atan telefoncunun romu var yani. Aynı dertten muzdaripim.

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS
S7edge Rootlu Stock Rom var IMEI atan telefoncunun romu var yani. Aynı dertten muzdaripim.
Bende imei attırdım ama bir türlü doğru düzgün kullanamadım cihazı, imei geliyor wifi bluetooth çalışmıyordu sürekli bir yerlerden patlak veriyodu en son orjinal imeiye döndüm ve pasaport kaydı yaptırdım şuandada Twrp yüklü smart view çalışmıyor, çözemedim nedenini... @Has_anDroid @gencemre27

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
imei atılan cihazların sertifikaları silinir ve adeta cihaz perte çıkar maalesef ne rom yüklenebilir ne farklı modlmalar denenip risk alınır tek çare boxunız olacak ve şebeke vericeksiniz her denemeden sonra ve mutlaka hazli hazır romunuuzn twrp den yedegını almalıısnız ki herhangi bir problemde geri dönebilin aldığınız yedege şebekenizde geri gelmiş olur

smart konusuna gelince knox sayacı artmış cihazlarda çalışması gerekir ama sonucta kullandığınız stock rom ile alakalıda problemler olabilir farklı stock romlar deneyip tekrar şebeke vermeniz gerekir cihaza özetle rezalet