Çözüldü Silinen resimler hakkında cok acıl yardımcı olabılecek var mı

EySa

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
58
Note 8 kullanıyorum. telefona otg ile flasdısk baglayıp dosyalarım klasoru ıcerısınden 124 adet resim tasıdım. flas diski çıkarıp bilgisayara taktıgımda olusturmus oldugum klasoru 1 defa gordum sonrasında ise resimler kayboldu tabı klasorde ortada yok. flas dıskı ve telefonu recorvery programları ile tarattım ancak hıc bırsey bulunmadı. resımler ıs ıle alakalı olup cok onemlı. bu konuda yardımcı olabılecek olan varsa cok ama cok sevınırım

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Mobil cihaz bellekleri ve taşınabilir bellekler mekanik disk içermediği için aslında bu konuda biraz kısıtlılar, recuva recovery türevi 3. Parti programlar ile şansınızı deneyip sonuç alamadıysanız ne yazıkki yapacak çokta bir şey yok. Fakat taşınabilir bellek üzerinde resimlerin yer kapladığına dair alan doluluk oranı görünüyorsa resimleriniz hala duruyordur fakat gizlenmiştir dikkatli incelemenizi öneririm.

EySa

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
58
3. parti uygulamalar ile resimleri kurtardım ancak çözünürlük ve boyut çok düşük olduğu için bir işe yaramadı maalesef. otg ile dosya aktarma yapanlar ilk başta kopyalayıp oyle yapsınlar sonrası sıkıntı. tesekkur ederım cevap için

uluturk

Back-End Developer
Super Admin
Reaksiyon puanı
99
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Rica ederiz muhtemelen kurtardığınız resimler orjinal değil değiller androidde resimleri daha hızlı göstermek için cekirdekde cloud bellekleme yapısı var muhtemelen bulduğunuz resimler o bellekteki resimler.

EySa

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
58
dedıgınız gıbı muhtemelen o bellekte olan resımlerdır. Tesekkurler bılgıler ıcın