Önemli Samsung NOTE 8 U4 Combinations Firmware FRP İşlemi

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
İLK İŞLEM LİNKTEN COMBİNASYONU YÜKLEMEK

SONRA ORJİNAL FİRMWAREİ AŞAĞIDAKİ YAZILANLANLAR GİBİ UYGULAMAK

combination yükleyin combinationdan sonra fabrika ayarlarına dönün ve dowload moda alıp
yazılımdan sadece boot,system,sboot,recovery,ve cache yükleyin

fabrika ayarına çevirmediğiniz taktirde cihaz açıldığında yine hesap istiyor

N950F U4} FRP ÇÖZÜMÜ

Loading site please wait...

willo

AndroidAtesi
Şube
hatay
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 8
Merhaba bu kombinasyonu uyguladım fakar orjinal romu bulamadım acaba hangisi diğer romlarda uygulanmıyor acil yardım edermisiniz cihaz kombinasyon ekranında kaldı
COMBINATION_FA71_N950FXXU4ARG1.rar
bu uyarı ile ile factory binary de kaldı

willo

AndroidAtesi
Şube
hatay
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 8
Merhaba yardımlarınız için ama sorunu çozemedim samfirmsureklı durdurldu hatası veriyor cihazıma uygun roma bulamadım bır turlu acaba hazır link var mıdır N950F/DS acil yardım ederseniz cok sevınırm cıhazı 10 gundur kullanamıyorum.Acaba bu sekilde root atıp custom kurabilirmiyim

kaanxtigin

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Merhaba yardımlarınız için ama sorunu çozemedim samfirmsureklı durdurldu hatası veriyor cihazıma uygun roma bulamadım bır turlu acaba hazır link var mıdır N950F/DS acil yardım ederseniz cok sevınırm cıhazı 10 gundur kullanamıyorum.Acaba bu sekilde root atıp custom kurabilirmiyim
hocam 10 güne sammobileden inerdi zaten .D

samfirm şuan çalışıyor sanırım ama forumdaki konuya bir göz atın bir kaç tane yüklemeniz gereken microsoft vis. eklentileri var

willo

AndroidAtesi
Şube
hatay
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 8
merhaba tüm dosyaları yükle

samfirm şuan çalışıyor sanırım ama forumdaki konuya bir göz atın bir kaç tane yüklemeniz gereken microsoft vis. eklentileri var

Samfirm çalışıyor doğrudur ama eklentileri yüklememe rağmen pc den kaynaklı olabilir bende çalışmadı. Sammobile rom yok kardeşim olsa zaten indirirdim ama yok malesef şuan yada ben bulamadım.

kaanxtigin

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
merhaba tüm dosyaları yükle

Samfirm çalışıyor doğrudur ama eklentileri yüklememe rağmen pc den kaynaklı olabilir bende çalışmadı. Sammobile rom yok kardeşim olsa zaten indirirdim ama yok malesef şuan yada ben bulamadım.
hocam şuan tam anlamadım ama sammobile da olmayan romu samfirm ile nasıl indireceksiniz?

willo

AndroidAtesi
Şube
hatay
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 8
hocam şuan tam anlamadım ama sammobile da olmayan romu samfirm ile nasıl indireceksiniz?
bende bilmiyorum valla acaba yardımcı olamazmısınız bir link sadece bulamıyorum çıldırdım hangi romu kursan hata veriyor n950f/ds cihaz dual sim olan

kaanxtigin

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Son düzenleme: