Samsung Müzik Çalar sd kart sorunu

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Samsung müzik çaları severek kullanırdım normalde sd karttaki müzikleri otomatik algılarken şuanda sadece sistem hafızasında ki müzikleri algılıyor problem ne sizce bilen biri yardımcı olabilir mi?

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Sitede o kadar üstad var bi kişi bile anlamıyor mu package disabler ile alakalı olabilir mi veyahut neden dosyalarımda sd kart gözüktüğü halde müzik çalarda gözükmez?

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
müzik çaları ayarlar uygulamalarda bulun izinlere gelin ve tüm izinlerin verili olup olmadığını kontrol edin media tarayıcısı ile ilgili birşey bu disabler ile buna etki edebilecek bir uygulama yada servisi devredışı bırakmışta olabilirisniz

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
İzinler verili format attım tekrar atılıyo dosyalar oda olmazsa neleri devre dışı bırakırsam olur bu hata neleri etkinleştirmem lazım yani?

---- Mesaja ek olarak ----

Sd karttaki tüm dosyaları bi klasör kopyaladım sonra format attım 3 şarkı atınca gözüktü ama hepsini tekrar atınca o 3 şarkı kaldı sadece diğerleri gözükmedi sorun ne acaba reyiz?

Müzikleri cihaz hafızasına atınca problem yok ama ad karta herhangi bişey atınca sadece dosyalarımda gözüküyor poweramp yüklü ordan elle seçince ekleniyor o kadar sorun ne anlamadım gitti.

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Reyiz bunlardan biri yüzünden hata veriyor olabilir mi kısaca ne yapmam lazım ?

Neyse reyiz düzelttim telefondan sıfırladım 3 klasör haric tüm klasörleri attım şuanda sıkıntı yok sd kartta.

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Reyiz müziklerde sorun yok onu hallettim de sadece fotoğraflarda sorun kaldı sd ye atınca galeride çıkmıyor..

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
açıkcası normal stock bir romda hiç rastlamadığım sdkart olayı bu sıfırdan kuurlum yapıp resim müzik herşeyin görünür olması gerekti son duurm nedir

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Son durum müzikler çıkıyor resimler çıkmyor sd kartta sorun yok varsa sistemde bişey devre dışı kaldığı için öyle oluyor o sorun ne ben bulamadım vallahi.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Durum hala aynı reis ama sorun değil cihaz hafızasında da baya boşluk var fotoğraflar çok yer kaplamıyor zaten.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Dosyalarimdan sd karta gidin. Muzigi bulup acin. Assagida samsung musice git diye bir yazi cikar. Oraya bastiktan sonra tum klasoru gorebilirsin Samsung musicte. Screenshot_20180527-015010.png