YANITLANDI Samsung Level U,U Pro Ve U Flex Detaylı İncelemesi!

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Arkadaşlar herkese merhaba bu yazıda sizlere Samsung'un kablosuz kuakiçi kulaklık sınıfında olan Level U,Level U Pro ve Level U Flex'i inceleyeceğim

Öncelikle bu üç kulaklığıda kullanmış biri olarak kendi izlenimlerimi aktaracağımı söyleyeyim
Üçü arasından en ucuz olan Level U ile başlayalım.
Arkadaşlar level u nun ben müzik dinlemekten çok arama yapmak için alınmasını tavsiye ediyorum.Müzikte dinlenilebilir kötü bir ses kalitesi vermiyor ama müzik için uygun olanı u pro veya u flex diyelim biz.

Level U Pro'ya gelince.Arkadaşlar bu kulaklığın özellikleri tasarımı level u ile aynı lakin bu kulaklık müzik için daha elverişli diyelim.Ses kanalları geliştirilmiş versiyon ayrıca bu kulaklıklığın level u pro anc olanı aktif gürültü engelleyici özellik bulunan (active noise cancellation) versiyonuda var.Tabii ki biraz daha pahalı.

Gelelim benim bu seri arasında en çok kullandığım ve en çok sevdiğim Level U Flex'e bu kulaklıkta level u ya göre daha kaliteli müzik perforamansı sunar.Stereo desteği mevcut(diğerlerinde yoktu).Kalite geliştirilmiş ses kanalları u pro ya göre iyi tabii ki.

BU SERİYİ DİĞER SERİLERDEN AYIRAN EN BÜYÜK TASARIMSAL FARK BOYUN BANDI ESNEYEBİLMEKTE VE KULAKLIK SAMSUNG LEVEL U UYGULAMASI ÜZERİNDEN GÜNCELLEME ALABİLMEKTE(TABİ BEN İLK ALDIĞIMDA GÜNCELLEMİŞTİM O GÜN BU GÜNDÜR DAHA GÜNCELLEME GELMEDİ.)

U Flex için:
Basslar:Bu kulaklıkta nedense hoşuma en çok giden bölümlerden biri bu oldu.Kulakiçi olmasına rağmen hoş bass performansı var.Gerçekten beğendim ben samsung halletmiş bu bölümü
Midler:Bass performansının iyi olmasına rağmen midler kötü değil gerçekten midlerde elle tutulur derecede iyi ben çok beğendim en beğendim bölüm diyebilirim.
Tizler:Tizlere gelince tiz performansı kötü değil lakin ilk taktığımdan itibaren tizler biraz kulak tırmalar derecedeydi çok rahatsız etmiyor ama biraz var tiz performansı iyi diyebilirim ama bu dediğim var biraz.
Sonradan kulaklarınız alışıyor çok sorun olmuyor.

Bluetooth performansı çok iyi bağlantı hızı vs. gerçekten güzel,şarjı 13 saate yakın gidiyor 40 45 dk civarında tam şarj oluyor gerçekten iyi süre.

Şunuda belirtmeliyim ki kullandıkça burn in olacaktır kulaklığınız.

Genel yorumum f/p olarak iyi alabilirsiniz pişman etmez sizi aldığınıza ben beğendim tavsiye ediyorum.4

LEVEL U FLEX DEZAVANTAJLAR(DİĞERLERİNİ ÇOK KULLANMADIĞIM İÇİN YAZMAYACAĞIM ONLARLA İLGİLİ)

1-Kablolar:Kulaklıktaki kablolar biraz ince sağlamlık hissi çok veremiyor dikkat etmenizi öneriyorum dikkat ederseniz hiç bir sorun olmaz
2-Boyun bandı esnek olduğundan dolayı kullandıkça iyice esneyebiliyor bu sizin için sorun olur mu bilmiyorum :)

NOT:YAPTIĞIM TÜM YORUMLAR ÜRÜNÜN FİYAT PERFORMANS YORUMLARIDIR.

Bu arada fiyatlar hakkında yorum yapmayacağım şuanda çok oynak fiyatlar var ben u flexi zamanında 250 tl ye yakın bir fiyatla almıştım gerçekten güzel fiyata güzel sesti.

Daha üst seviyelerde gear icon x tarzı kulaklıklar var fiyatlarıda daha yüksek.Birde samsung bu seride yeni bir kulaklıkta çıkardı spor için yapılmış Level Active.Onada göz atabilirsiniz.

Android kolay yolla daha iyi sesler için:Konusunu inceleyebilirsiniz.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz,iyi forumlar!

WhatsApp Image 2018-08-17 at 14.58.21.jpeg

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
faydalı olmuş tebrikler. kullanıcıları da yorum yaparsa daha güzel olacaktır.

muhammed01

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Yorumlarına göre Level U Pro ile Level U flex arasında kaldım size göre hangisi daha iyi

---- Mesaja ek olarak ----

Fiyat Perfonmas konusunda

Son düzenleme:

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Yorumlarına göre Level U Pro ile Level U flex arasında kaldım size göre hangisi daha iyi

---- Mesaja ek olarak ----

Fiyat Perfonmas konusunda
Mesajınızı yeni gördüm arada kaynamış
U flex daha iyi.