YANITLANDI Samsung Level U Pro veya Flex kullanan var mı?

emrekus

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
6
Merhaba biraz alakasız bir konu ama hiç biryerde yazmadığından soruyorum. Samsung Level U pro veya Level U flex kullanan varmı? S8 in Akg kulakliklarina göre daha iyi bir ses performansı sunuyor mu?

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
level u flex i tavsiye ederim akg den iyidir akg köklü bir markadır hernekadar kutu içinden çıkan demo kulaklıklar kaliteli olsalarda level u flex vb gibi kulaklıklarla kıyaslandığında geri kalırlar o sebeple kutu içeriğinden çıkan akg kulaklıklardan verdiğiniz örnekler illaki üstündür...

A

AndroMania

bende kablosuz bir kulaklık istiyorum ama bir türlü karar veremedim kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim.
gün içinde kolay taşınabilmeli iş yerinde telefon görüşmesi için ve doygun bas sesine sahip bir kulaklık arıyorum bende

hknkzn

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
95
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Not 9 SM-N960F
bende kablosuz bir kulaklık istiyorum ama bir türlü karar veremedim kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim.
gün içinde kolay taşınabilmeli iş yerinde telefon görüşmesi için ve doygun bas sesine sahip bir kulaklık arıyorum bende
Bu konuyla alakalı androman in açtığı konuya cevaben yazmıştım,birkaç çeşit kulaklık kullandım en ideali samsung level u pro diye düşünüyorum

A

AndroMania

Bu konuyla alakalı androman in açtığı konuya cevaben yazmıştım,birkaç çeşit kulaklık kullandım en ideali samsung level u pro diye düşünüyorum
çok kolay kırılabildiğini söylüyorlar çok sağlam olmadığını düşündüm onunda pek esnek değilmiş sanırım

hknkzn

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
95
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Not 9 SM-N960F
Abi 1 yildir hergun bir fiil kullaniyorum,gear circle de dedigin gibi oldu bende geri verdim garantiye bunu aldim
çok kolay kırılabildiğini söylüyorlar çok sağlam olmadığını düşündüm onunda pek esnek değilmiş sanırım

kaanxtigin

Kıdemli Üye
Reaksiyon puanı
191
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
U Flex al.Aylarca kullandım,pişman edicek kötü bir ses kalitesi yok fiyatına göre.Kullandıkçada burn in oluyor.Kablosuz 220-250 Lira civarında ki bir kulaklık için iyi diyebilirim.
Dikkat etmeniz gereken nokta kabloları biraz ince dikkatli kullanmanız,renk seçeneği size kalmış.
İyi bir müzik oynatıcıyla seviyeyide arttırabilirsiniz.Kulaklıklarla sorunuz olursa yazın cevaplarım.

---- Mesaja ek olarak ----

Not olarak şunu ekleyeyim,taşıma konusunda boynunuzda gezdirebilirsiniz sıkılmazsanız.Uçlar birbirine yapışıyor ama sıkılabilme ihtimaliniz var.Pek cebe sığacak bir şey değil geniş bir cep değilse o yüzden çantanıza falan koyabilirsiniz rahat etmek isterseniz.Ama ben hep boynumda taşıdım.

Son düzenleme: