Samsung Good Lock Uygulaması 2018 [ 18/Kasım ] ( Full + Badlock )

Tayfun

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
Öne Çıkan Konu #51

GodCho

</> GodCho®
AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
@Tayfun, Özelden attığın mesaja cevap verdim.

Tayfun

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
Reyiz bu apk lar sırayla ne işe yarıyor yazar mısın sana zahmet kısaca.

---- Mesaja ek olarak ----

Reyiz routines kurduktan sonra uygulamalar ekranı stock arayüze döndü o ekrandaki görünüm kayboldu sürekli kaldırıp yüklüyorum düzelmiyor nasıl düzeltirim?
Apk lar nerede bulamıyorum

caglayan

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S9 Plus
Belki değişik gelebilir ama ben good lock u şu şekilde yükledim. İlk önce telefonu tamamen kapatıyoruz.sonra sim kartını çıkarıyoruz ve telefonu açıyoruz. Ayarlar > uygulamalar > galaxy apps verileri sil diyoruz. Sonrasında vpn den US e bağlandıktan sonra good lock ı arattığınız zaman uygulama çıkıyor ve böylece good lock ı açınca beyaz ekranla karşılaşmıyosunuz. Diğer apk ile kurduğunuz şeylere de good lock içinden ulaşabiliyorsunuz mağazadan kurduktan sonra sim kartı takabilir vpn i kapatıp normal kullanmaya devam edebilirsiniz. Ana ekrana çıkmayan good lock bağlantılı uygulamalara da good lock ı açarak ulaşabilirsiniz

AndroMania

Adminatör
Yönetici
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Belki değişik gelebilir ama ben good lock u şu şekilde yükledim. İlk önce telefonu tamamen kapatıyoruz.sonra sim kartını çıkarıyoruz ve telefonu açıyoruz. Ayarlar > uygulamalar > galaxy apps verileri sil diyoruz. Sonrasında vpn den US e bağlandıktan sonra good lock ı arattığınız zaman uygulama çıkıyor ve böylece good lock ı açınca beyaz ekranla karşılaşmıyosunuz. Diğer apk ile kurduğunuz şeylere de good lock içinden ulaşabiliyorsunuz mağazadan kurduktan sonra sim kartı takabilir vpn i kapatıp normal kullanmaya devam edebilirsiniz. Ana ekrana çıkmayan good lock bağlantılı uygulamalara da good lock ı açarak ulaşabilirsiniz
bu kadar uğraşmadan badlock ile çıkmayan uygulamalar görünüyor hale geliyor ama anlatım için teşekkürler faydalanacak olacaktır mutlaka

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bu konuya yüzeysel olarak videoda dile getirmiştim vpn vb ile olabilir diye teşekkürler deneme ve anlatım için

Fly paramedik

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Galaxy s6 edge +
Uzun zamandır denemek için arıyordum teşekkürler umarım sorunsuz kullanabilirim

vega1977

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy note 8
Hocam indirme linki nerde bulamadım

efsanevii

Moderatör
badlock ii oldu buna ek olarak one hand operations+ kısayolunu tuş sırasından bildirim çekmecesine ekleyebilirsiniz

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

abi sen bu ikonları daire biçiminde nasıl yaptın ? ben baktım da lockta öyle daire yoktu bulanık ve renk vardı sadece ?

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+