Haber Samsung Gear S3 Güncelleme aldı. Tizen 4.0.0.2

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Merhaba arkadaşlar. Kullanmakta olduğum Samsung Gear S3 Frontier cihazım dün akşam güncelleme aldı.
Ekte güncelleme içeriği mevcut. Şu ana kadar kullandığım en stabil haline kavuştu saat.
çok hızlı tepki veriyor artık. Bazı yeniliklerde mevcut. Kullanan güncelleme yapan arkadaşlar buradan konuya katılabilirler.

Saatte ekran görüntüsünü almak için menü tuşuna sağ alttaki tuşa basılı tutarken ekranda parmağınızı soldan sağa doğru kaydırmanız gerekmektedir. ekran görüntünüz galeriye eklenecektir. telefonun gear uygulaması ile görüntüyü telefonunuza transfer edebilirsiniz.

Sormak istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim.

photo_2019-03-08_15-05-40.jpg

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
@AndroMania, açtığınız konuların ön eklerini unutmayınız lütfen

17DeaD17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Lg g4
3 gün önce ben de 4.0 güncellemesi yükledim.Bazı hatalar mevcut.Uyandırma hareketi her zaman çalışmıyor şarj bir gün dayanmıyordu.Tekrar sıfırladım şimdilik bir sorun yok gibi ama altimetreyi otomatik bulmuyor ağ bulunamıyor diyor.Bunun gibi sorunlar yaşayan var mi?

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
@17DeaD17, bende hiç sorun yok. tekrar sıfırlamayı deneyin.

17DeaD17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Marshmallow
Cihaz
Lg g4
3kere sıfırladım dünden beri bi sıkıntı yok şarjı normale döndü uyandırma hareketi de çalışıyor ama altimetre çalışmıyor ağ kullanılamıyor hatası veriyor ek bir güncelleme gelir mi şarj ve bu hatalar için

---- Mesaja ek olarak ----

Ayrıca hava durumunu gösterirken nem surekli 0 gözüküyor hiç değişmiyor kısayol olarak kaydettigim birinin üzerindeki mesaj simgesine tıkladıgımda mesaj ekranı çıkmıyor göndermiyor tepki vermiyor çıkılan katları da yanlış sayıyor daha önceki sürümde böyle hatalar yoktu

Ayrıca hava durumunu gösterirken nem surekli 0 gözüküyor hiç değişmiyor kısayol olarak kaydettigim birinin üzerindeki mesaj simgesine tıkladıgımda mesaj ekranı çıkmıyor göndermiyor tepki vermiyor çıkılan katları da yanlış sayıyor daha önceki sürümde böyle hatalar yoktu

Sizin kaç gün gidiyor şarjı ortalama?

Son düzenleme:

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
@17DeaD17, bende hava durumunda şimdi baktım nem %4 görünüyor. ve bahsettiğiniz sorunların hiçbiri yok teknoloji şans işi biraz. bu tarz sıkıntılar geri dönüşler olursa 4.0.0.3 gibi bir küçük güncelleme mutlaka alır.

aannll

AndroidAtesi
Bende güncelledim bir suredir kullanıyorum boyle bir güncelleme için samsung neden bukadar beklemil anlamış değilim tam anlamıyla saat bu güncelleme ile oturdu diyebilirim birde hazır yeri gelmişkrn sorayım saate uygulama indirmek için galaxy store dışında bir market site yada kaynak varmı örneğin mesaj geldinde edge ekranlarındaki gibi saate de işik dönse etse gibi şeyler arıyorum :)

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
@aannll, pek sanmıyorum dışarıdan yüklenebilir olması için kablo ile bağlamak gerek o da mümkün değil. ama olsa fena olmazdı.
telegram whatsapp tüm gelen mesajları bir arada okumak harika oldu.
sağlık kısmında yürüyüş anını yakalaması ve ekrandaki hali çok hoşuma gitti.

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Bende hiç hata yok şarz eskisi daha iyiydi sanki 2.5 gün yetiyor bu durumda eskisinde 3 günü buluyordu yapacak bişey yok. Whatsapp mesajlarını hepsini görmek sinema modu iyi geceler modu hoşuma giden diğer ayrıntılar