İp ucu Samsung Galaxy S8 ve S8 +, Durağan Android 8.0 Oreo Güncellemesi Almaya Başladı

simsiyah

At The Workplace
AndroidAtesi
Web sitesi
simsiyah.net
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 ve S8 +, Durağan Android 8.0 Oreo Güncellemesi Almaya Başladı

Samsung nihayet Android 8.0 Oreo'yu Almanya'daki Galaxy S8 ve S8 + akıllı telefonlara güncellemeye başladı . Samsung'un güncellemeyi diğer bölgelerde de yayınlaması zaman kazanacak. Galaxy S8, Almanya'da güncelleme sayısını G955XXU1CRAP ile almaya başladı ve yaklaşık 487MB ağırlığındaydı. Ve daha önce de belirtildiği gibi, beta test kullanıcıları önce güncellemeyi alıyor ve bu güncelleme tüm Galaxy S8 ve S8 + kullanıcıları tarafından takip edilecek. Bir beta kullanıcısıysanız, güncellemeyi kontrol edin; bir beta kullanıcısı değilseniz, 24 saat sonra güncellemeyi kontrol edin. Ve yukarıda bahsedilen güncelleme boyutu, beta kullanıcıları için, çünkü bunlar zaten son beta güncellemesinde.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + Android 8.0 Oreo Güncelleme
bahsetmek

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Galaxy S8 ikilisi için güncelleme Samsung Experience UX şeklinde yeni bir arayüz olacaktır. Google tarafından uygulanan düzenli Oreo özelliklerinin yanı sıra, Samsung son sürüme bir sürü yeni özellik eklemiştir.

Galaxy S8 ve S8 + ceplerinde öne eğik bir ekran geliyor ve Samsung'un bu güncelleme ile bir kullanıcının akıllı telefonun kenarlarını özelleştirmesine olanak tanıyan yeni bir Edge aydınlatma özellikleri eklediğini tahmin edin. Ve evet, Samsung, Dual Apps özelliğini Samsung Experience UX'e ekledi.

Resim: Sammobile

Uygulama Kısayolları, Klasörler İçin Özel Renk Seçenekleri, Samsung DeX için yeni özellikler, Hafifçe yeniden tasarlanan Ayarlar menüsü, güncellenmiş kilit ekran saati ve sürekli açılma ekranı gibi diğer özellikler ve birkaç yeni özellik eklendi.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 + Android 8.0 Oreo Güncelleme Çıkma
Belirtildiği gibi, güncelleme şu anda yalnızca Almanya'daki Galaxy S8 kullanıcıları için kullanıma sunulmuştur. Ancak yakında diğer ülkelere de yayılması bekleniyor. Samsung, Hindistan'da Cevheri beta programını başlattığında, güncelleme ürününün önümüzdeki haftada önümüzdeki üç veya dört gün içinde veya maksimumda başlamasını bekliyoruz.

Son düzenleme:
slm ustacım ben samsung s8+ kullanıcısı olarak kontrol ettim şimdi itibari ile herhangi bir güncelleme yok benim tlf da belki bu hafta içi gelebilir bekleyip göreceğiz

simsiyah

At The Workplace
AndroidAtesi
Web sitesi
simsiyah.net
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
selam hocam bende s8 kullanıcısıyım sırf kilit ekranı bildirimleri %100 şeffaf diye bekliyorum yoksa gelsede olur gelmesede :)