Önemli Samsung Galaxy S8, S8+, S7 ve S7 Edge Cert IMEI Repair Tool

kazanova

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Lolipop
Cihaz
s8plus

kullanmadan önce kesinlikle efs dosyanızın yedeğini alınız

programa girip activator buttonuna basmanız yeterli....

DİP NOT

Arkadaşlar programı kullanırken dikkatli olmanızı ve özellikle EFS klasörünüzün yedeğini programdan ziyade teamwin recovery veya titanium backup ile almanızı şiddetle öneririm ben programa güvenerek format efs yaptım yedeği var diye yedeklemesi iyi çalışmıyor birden çok yere gönderdim. aşağıda indirme linkleri yine de aklınızda bulunsun bu firmaya çok güvenmeyin (bire bir mail üzerinden görüştüm, görüşme sürecinde yaşadığım sorunu anlatmama ragmen ağıza alınmayacak hakaretler tehtitler savurdular böyle insanlar olduğu sürece bende yaptıkları emekleri internete atmaya devam edeceğim.) Programı buluttaki harddiskte buldum konuşmadan sonra bulut bağlantısını hemen başka bir yere taşıdılar Son Sekmedeki stroge tool çalışmıyor şuanda ben ilgilenmeyi bıraktım bide siz kurcalayın belki bi işinize yarar. 129-cleaned.exe dosyası crackli ve unpack edilmiş hali arkada programın kendisi açılıyor.

indirme linkleri :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bunun 32 bit olan programı yokmu

dsql

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
s7 edge
Dosya sorunlu bilginize. İçerik mevcut değil.

keles1234

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S8
bu program imei atmak için mi

mahsumalix

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S9 Duos
Arkadaşlar s9 a imei atmak istiyorum bu doğru program mı biri yeşillendirirse sevinirim.

Altay7634

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8
S8 s9 ve note 8 e imei atabilen hiçkimse yokmu

mahsumalix

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S9 Duos
2 hafta önce z3x'e güncelleme geldi artık s9 a da imei atılabiliyor ama 600 tl...(Knox sayacının artmamış olması gerekiyor)
Şu samsung toolsu bir üstad craklerse bizde o kadar meblalar vermeyeyiz.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,392
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
BU PROGRAMI KULLANIRKEN DİKKAT EDİN.!!!
Her Android sürümünde çalışmaz ve yüksek Android bilgisi ister, Cihazınızı TUĞLA edersiniz kurtarma şansı sıfıra yakındır

Kskghost

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
2
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8+
BU PROGRAMI KULLANIRKEN DİKKAT EDİN.!!!
Her Android sürümünde çalışmaz ve yüksek Android bilgisi ister, Cihazınızı TUĞLA edersiniz kurtarma şansı sıfıra yakındır
murat abi geçenlerde konusmustuk belki hatırlarsın s8+ kayıt dışı telefonum var bu konu üzerinden işlem yapabilir miyiz yoksa hala beklemede kalmak gerekir mi yedeği alırsam teleefon çöp dahi olsa geri gelme şansı var mıdır ?