İp ucu Samsung Galaxy S8, S8+, S7 ve S7 Edge Cert IMEI Repair Tool

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

kullanmadan önce kesinlikle efs dosyanızın yedeğini alınız

programa girip activator buttonuna basmanız yeterli....

DİP NOT

Arkadaşlar programı kullanırken dikkatli olmanızı ve özellikle EFS klasörünüzün yedeğini programdan ziyade teamwin recovery veya titanium backup ile almanızı şiddetle öneririm ben programa güvenerek format efs yaptım yedeği var diye yedeklemesi iyi çalışmıyor birden çok yere gönderdim. aşağıda indirme linkleri yine de aklınızda bulunsun bu firmaya çok güvenmeyin (bire bir mail üzerinden görüştüm, görüşme sürecinde yaşadığım sorunu anlatmama ragmen ağıza alınmayacak hakaretler tehtitler savurdular böyle insanlar olduğu sürece bende yaptıkları emekleri internete atmaya devam edeceğim.) Programı buluttaki harddiskte buldum konuşmadan sonra bulut bağlantısını hemen başka bir yere taşıdılar Son Sekmedeki stroge tool çalışmıyor şuanda ben ilgilenmeyi bıraktım bide siz kurcalayın belki bi işinize yarar. 129-cleaned.exe dosyası crackli ve unpack edilmiş hali arkada programın kendisi açılıyor.

indirme linkleri :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Galaxy S7 edge
ellerine sağlık süper bir paylaşım

S7 edge nougat ta daha önce root yapmistim cihazi. Şimdi oreo yüklü ve root yok. Şimdi root yapicam fakat tekrar format atmak istemiyorum. Format atmadan nasil root yapabilirim?

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
cf auto rootu deneyin ancak format atmama garantisi yoktur helede oreo da

Anladim. Teşekkür ederim

merhabalar abim
biraz merakım olduğundan dolayı telefonu sürekli kurcalıyorum ve ayda bir imei atmak durumunda kalıyorum.cihaz şu anda imei atılı durumda ama dün wipe data cache yaptığımdan şebeke problemi ortaya çıktı.
bu programla düzelirmi. inan artık imei atmaktan yoruldum abim
dönüş yaparsan sevinirim.

Android Sürüm
Kitkat
Cihaz
s7 edge
Hocam allahın aşkına yardım et konu nerden açılıyor bilmiyorum özel mesajda atamadım burdan yazayım s7 edge cihazım var Sm-G935F model ben buna android 8 yükledim fakat şebekede sıkıntı oldu ben de tekrar android 7 ye döndüm zar zor ama şebeke sıkıntısı devam ediyor birini aramak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor ama *#06# yapınca imei numaram normal gözüküyor pasaport kayıtlıydı telefon internetten imei sorgulatıyorum sıkıntı gözükmüyor sizce problem nerde ve nasıl çözebilirim lütfen yardım edin hocam şehir dışında okuyorum bugün okuluma gidecektim sırf bunu çözmek için gidemedim

Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Hocam allahın aşkına yardım et konu nerden açılıyor bilmiyorum özel mesajda atamadım burdan yazayım s7 edge cihazım var Sm-G935F model ben buna android 8 yükledim fakat şebekede sıkıntı oldu ben de tekrar android 7 ye döndüm zar zor ama şebeke sıkıntısı devam ediyor birini aramak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor ama *#06# yapınca imei numaram normal gözüküyor pasaport kayıtlıydı telefon internetten imei sorgulatıyorum sıkıntı gözükmüyor sizce problem nerde ve nasıl çözebilirim lütfen yardım edin hocam şehir dışında okuyorum bugün okuluma gidecektim sırf bunu çözmek için gidemedim
Aynı sorun bende de olmuştu cf root attığımda şebekem geri geldi . denemeni öneririm

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
imei atılı cihaz değilse sıkıntı olmaz ancak şebeken gititğine göre senin cihazına imei çakılmış