Çözüldü SAMSUNG GALAXY S7 ONE UI (SAMSUNG EXPERIENCE 10.0) ÇIKTI !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hukum1970

AndroidAtesi

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

GÖRÜNTÜ

ALINTIDIR..

arkadaşlar bazı uygulamalar çıkartılmış samsung apps ..Magisk. kurulmuyor vs genelikle stabil denemek isteyen için..

xxhamitxxx

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung galaxy s7
Iyide daha s9 için bile android 9 çıkmadı s7 ye nasıl çıktı çıktiysa nasıl yükleyebiliriz

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Bu romun çok eksiği var ama geliştiricisi mükemmel rom yapıyor, kendi telefonu s8 olduğu için s7 ye çok fazla vakit ariyamiyor, zamanla herkes bu roma dönecektir o zaman bu zaman değil

mpasaaksoy

AndroidAtesi

GÖRÜNTÜ

ALINTIDIR..

arkadaşlar bazı uygulamalar çıkartılmış samsung apps ..Magisk. kurulmuyor vs genelikle stabil denemek isteyen için..
eksik bilgi vermeyin lütfen. ben 3 haftadır kullanıyorum. magisk kuruluyor . samsung apps için apk dosyasını çekip kurup güncelliyebilirsiniz. Hiçbir sorun yaşamadım ve android 9 ve samsung experience 10 olan tek rom. Kullanın bilgilerinizi veya eksiklerinizi paylaşın herkes bilsin. kullanmadan yorum yapmayın. Şuan norma 3.1 deniyorum onuda paylaşırım sizinle.

NOE

AndroidAtesi
Iyide daha s9 için bile android 9 çıkmadı s7 ye nasıl çıktı çıktiysa nasıl yükleyebiliriz
Android 9 yazıyor ama aslında oreo var oraya 9 yazmak istemiş galiba

---- Mesaja ek olarak ----

Bende yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bazı samsung apps yok doğru ama apk olarak yüklemek mümkün ama gördüğüm bazı eksik yerler var mesela aroma ile daha geniş kapsamlı yükleme seçeneği olabilir ayarlarda bazı eksiklik var aynı şekilde hyper tools uygulamasında da bir çok eksik özelleştirme var ama ileride geliştiricisi düzelte bilir

Son düzenleme:

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Konu burada mevcut HYPER-ROM for Galaxy S7 (flat and edge) 9 KASIM V4

gerçek bir one uı experience 10 değildir tamami ile makyaj ve yazılımsal hack ile gösterilmiştir böyle birşey yok

paylaşan arkadaş zaten alıntıdır demiş teşekkür ederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...