Custom Rom Samsung Galaxy Note 8 SM-9500 ( SM-N950F ( GH90-00549G ) ) Custom Rom

esercebi61

AndroidAtesi
Şube
bagcilar
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8
herkese merhaba,

arkadaşlar geçen hafta içinde sitedeki yönergelere göre custom rom yüklemesi yaptım cihaz snapdragon işlemcili çift hatlı yurt dışı cihazı

cihazı bir gün boyunca güzel güzel kullandım ( twpr + hadesrom ) sonrasında sabah kalkınca aşağıdaki şekilde hata aldım.
bir gün boyunca FPR Lock Off şekildeydi. ( apk yükleyip off yapmıştım. ) şimfi android açılmıyor

Ekli dosyayı görüntüle 2881

Odin ve Z3X ile stock rom'a dönmeye çalıştım olmadı. bilgisayarımda ve başka bilgisayara samsung driver vb programları yüklüyorum driverlar tam şekilde fakat işlem devam etmiyor

Odinde start yaptığımda aşağıdaki görseldeki gibi uyarı veriyor ( <id:0/008> can't open the serial(com) port odin )

1568372391633.png
1568372486609.png
Download mode görseli de aşağıdaki gibi.

1568372675374.png

Ne yapmam gerekiyor. FPR Lock On şekilde eğer OFF yapabilirsem sanki sorunum çözülecek gibi.

---- Mesaja ek olarak ----

Ekli dosyayı görüntüle 2886

Son düzenleme:

oceandark

AndroidAtesi
Şube
Diyarbakır
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Note 8 N9500
Merhaba, FRP lock olduysa tam root atamamanızdan kaynaklıdır . Yani OEM kilidini devre dışı bırakamamışsınız demektir . Önce snapdragon islemcili telefonu root etme yöntemlerini iyice araştırın . Size bir rom tavsiye edeceğim umarım işe yarar . İcefox V2 . Saygilar ve sevgiler

---- Mesaja ek olarak ----

Kendi orijinal romunuza geri dönmeye çalışın .umarım orjinal rom unuz hakkında bilgi sahibisinizdir

Son düzenleme: