Önemli Samsung Cihazlarda Güvenli Moda Giriş Yöntemi

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Katılım
10 Eki 2017
Mesajlar
5,489
Puanları
150,032
Yaş
33
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+

ARKADŞALAR HERHANGİ BİR PROBLEMDE YADA YAZILIM ÇAKIŞMASINDA YADA UYUTULAMAYAN SISTEM UYGULAMALARINI DEVRE DISI BIRAKMADAN KULLANABILIRSINIZ


Cep Telefonumu Nasıl Güvenli Modda Başlatabilirim ?

Güvenli moda giriş yapmak için genelde ya menü tuşu kullanılır veya ses kısma tuşu kullanılır, bu cihazdan cihaza ve modelden modele farklılık gösterebiliyor sizin her ikisini de deneyip sizin cihazınıza uygun olan kombinasyonu bulmanız gerekir.

Öncelikle telefonunuzu kapatın.
Telefonu açın ve açılış esnasında cihaz tam açılana kadar ya sürekli olarak sol menü tuşuna veya ses kısma tuşuna basın
– Cihaz açıldıktan sonra eğer doğru tuş kombinasyonunu kullandıysanız ekranın sol alt kısmında “güvenli mod (safe mode)” ibaresini göreceksiniz. Artık size sorun çıkaran uygulamayı kaldırabilir veya dondurabilirsiniz ve sorunu çözebilirsiniz.


Güvenli Modu Nasıl Kapatabilirim ?

Güvenli modu kapatmak daha doğrusu güvenli moddan çıkmak genelde oldukça basittir, cihazınızı kapatıp yeniden açmanız normalde güvenli moddan çıkmanız için yeterlidi

Android akıllı telefon kullanıcılarının pek hatta hiç kullanmadığı güvenli mod aslında akıllı telefonunuzun kara kutusu görevini üstleniyor. Normal mod üzerinde silemediğiniz bir uygulamayı güvenli mod ortamında kolayca silebilirsiniz. Android akıllı telefonlarda güveli moda girmek için telefonu yeniden başlatmak ya da “kapat” butonuna uzun süre basmak yeterli oluyor.

[font=Helvetica, Arial, sans-serif][font=Helvetica, Arial, sans-serif][/font][/font]
 
Son düzenleme:
Üst