YANITLANDI Samsung A8 2016 SM-A810F Root Sıkıntım

Reloisback

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy A8 2016
Merhabalar 2016 Aralık ayında Türkiye ye giriş yaptığında Samsung A8 2016 aldım 2 adet gayet hoş hızlıydı. 2 yıllık garantisi mevcuttu garanti bitene kadar hiç sorun yaşamadım bittikten yaklaşık 1-2 hafta sonra bilgisayara bağladığımda bilgisayarın görmediğini fark ettim. Hiç bir kablo ve bilgisayarda görmedi aynı şekilde. Yaptırmak istedim ama araya zaman koydum ve ekranın köşesi kırıldı.
Şimdi sarj girişini yaptırmak için ekranı tamir ettirmem lazım ekran tamiri içinde 700 TL kadar para istiyorlar ekran değil telefon değişiyor sanki.

Şimdi baya bir program denedim şu an telefonda android 8.0 oreo sürümü yüklü ve rootlamak istiyorum artık ama root için 700 tl veremem.
8.0 kullanan ve her hangi bir şekilde bilgisayara bağlantı yapmadan root yapabilen oldu mu acaba ?

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
Bu biraz spesifik bir konu olmuş :) android 5.0 altindaki cihazlarda bu mümkündü ama artik insanlar sadece magisk yöntemi ile rootlamayı tercih ettiği için programlarla rootlama olayına hiç bir yazilimci girmiyor. Tabiki bizde magisk disindaki yontemleri pek önermiyoruz, fakat bizim bilmedigimiz bir yontem olabilir dediginiz gibi root atabilmek icin kucuk bir arastirma yaparsaniz belki birseyler bulabilirsiniz ama cok umutlanmayin derim.

Reloisback

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
0
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy A8 2016
Baya araştırma yapıp türlü programlar denedim hiç birinden sonuç alamadım üzücü. Anlamadığım nokta bir ekran nasıl bu kadar pahalı olabilir özelliği neydi acaba :D

uluturk

Back-End Developer
Editor
Reaksiyon puanı
73
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung S7 Edge
aslında donanımlar küresel rekabetin kızışması ile son dönemlerin en ucuz olduğu zamanda şuan, yani donanım pahalı değil aslında paramızın döviz karşısındaki değersizliğinden dolayı bizim alım gücümüz düşük.