YARDIM SAMSUNG A50 MODELİ İÇİN FİRMWARE ARIYORUM

ozkan16

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
OnePlus 5T
Arkadaşlar biliyorsunuz samsung a50 modelini ülkemizde satışa sundu Avrupada da satışa çıkan modelin bizimkiyle aynı olan modellerine bizden daha önce güncelleme veriyor bu sebepten bizim cihazla aynı olan modelin firmware si lazım Avrupa için bir çok güncelleme verildi
Konuyla alakalı yardımlarınızı bekliyorum

ekto02

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy J6 (2018) [SM-J600F]
Merhaba Kardeşim Aradığın Firmware Dosyası Burda Bi Beğeni Bırakırsan Sevinirim

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

ozkan16

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
OnePlus 5T
Merhaba Kardeşim Aradığın Firmware Dosyası Burda Bi Beğeni Bırakırsan Sevinirim

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Hocam çok teşekkür ederim buda kenarda dursun bunuda bulamamıştım benim amacım Türkiye cihazıyla birebir aynı olan bir ülkenin yazılımını yüklemek çünkü bize güncelleme geç geliyor bu modelin 4gb Ram ve 6gb Ram seçenekli modelleri var tek ve çift simli modelleri var onlarında bulamadım hangisi bizimkiyle aynı
Tekrar tekrar teşekkür ederim

ekto02

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Hocam çok teşekkür ederim buda kenarda dursun bunuda bulamamıştım benim amacım Türkiye cihazıyla birebir aynı olan bir ülkenin yazılımını yüklemek çünkü bize güncelleme geç geliyor bu modelin 4gb Ram ve 6gb Ram seçenekli modelleri var tek ve çift simli modelleri var onlarında bulamadım hangisi bizimkiyle aynı
Tekrar tekrar teşekkür ederim
Merhaba Cihazınızın Tam Model Numarasını Tek Hat Mı Çift Hat Mı Oldugunu Birde Kac GB Ramli Model Oldugunu Ogrenebilirmiyim Acaba

ozkan16

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
OnePlus 5T
Merhaba Cihazınızın Tam Model Numarasını Tek Hat Mı Çift Hat Mı Oldugunu Birde Kac GB Ramli Model Oldugunu Ogrenebilirmiyim Acaba
A505 F 6gb Ram teke sim exynos 9610 işlemci orjinal tr cihazı

ekto02

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
A505 F 6gb Ram teke sim exynos 9610 işlemci orjinal tr cihazı
Merhaba Hocam Size Attığım Firmware Ztn O Cihazın Ve Sorunsuz Bir Şekilde Kullanabilirsiniz İyi Günler Dilerim Bahsettiğiniz Cihazla Attığım Firmware Uyuşmaktadır

ozkan16

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
OnePlus 5T
@ekto02, hocam doğru zaten tr firmware si farkındayım yani benim cihazima uygun olan benim aradığım Avrupa cihazının firmware si çünkü onlar bizden daha güncel daha çabuk alıyor güncellemeyi onlar ben Avrupa firmware yüklemek istiyorum benim cihazla aynı olan samsung tr ye geç verdiği için

ekto02

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
@ekto02, hocam doğru zaten tr firmware si farkındayım yani benim cihazima uygun olan benim aradığım Avrupa cihazının firmware si çünkü onlar bizden daha güncel daha çabuk alıyor güncellemeyi onlar ben Avrupa firmware yüklemek istiyorum benim cihazla aynı olan samsung tr ye geç verdiği için
Pardon Hocam Ben Sizi Geç Anlamışım Buyrun Cihazınızla Aynı Olan İndia Güncellemesi Fakat Altını Çizerek Hatırlatmalıyımki Cihazınıza Farklı Bir Ülkenin Yazılımını Yüklerken Csc Farklarının Olduğunu Unutmayın Ve Bu Durum Kötü Sonuçlar Oluşturabilir Size Tavsiyem Başka Ülkenin Yazılımını Kullanacaksanız Herhangi Bir TWRP İle Telefonun Sistemini Komple Temizliyip Öyle Flashlamanızdır Eğer Öyle Bir İmkanınız Yoksa Telefonunuzu Başka Bir Ülkenin Yazılımını Yüklemenizi Tavsiye Etmem Buyrun Aradığınız Firmware

ozkan16

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
OnePlus 5T
@ekto02, teşekkür ederim hocam multi csc var bu romda sıkıntı olmaz inşallah yinede bizim tr rom indireyim yedekte dursun hakkınızi helal edin yordum biraz

ekto02

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
@ekto02, teşekkür ederim hocam multi csc var bu romda sıkıntı olmaz inşallah yinede bizim tr rom indireyim yedekte dursun hakkınızi helal edin yordum biraz
Ne Demek Hocam Biz Hep Burdayız Ama Hatırlatmamı Unutmazssanız Sevinirim Aralarında CSC Farkları Var Sistemsel Hata Meydana Getirebilir İmkanınız Varsa Ve Cihaz Rootluysa TWRP Yükleyip Komple Sistemi Silerek Temiz Bir Flash Gerçekleştirmenizi Tavsiye Ederim Size Şimdiden Başarılar Dilerim Bide Bu Arada Verdiğim Site Linkinde Hız Sınırlaması Yok Son Hız Bir Sekilde İndirebilirsiniz Hocam ;)