Sac23 v7

S7 cihazıma sac23 s9 v7 rom u yükledim knox değişmedi imei değişmedi ama csc kodu değişti şuan telefonumu normal kullanabiliyorum csc kodunun farklı olması sorun çıkartırmı bana

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Hiçbir sorun çıkartmaz aksine csc flashlarsanız sorun olur sebebi ise custom romların csc bölge kodları geliştiricileri tarafından romlara göre derlenir ince ayarlar eklenir çıkarılır vs vs....

eyvallah abi

Web sitesi
www.instagram.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 Edge
Bende s7 edge cihazıma sac23 yüklemiştim ama kullanmadan note8 roma geçtim uzun kullanımda şarjı ne kadar gidiyor ?

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S7
Arkadaslar Sac23 rom un V8.1 i cikti birkac gün önce ve bende nerdeyse bir haftadir kullaniyorum tüm hatalar yok edilmis. Rom yag gibi hizli ve kullanisli. Ayrica düz S7 kullaniyorum ve 2 seneden daha eski bataryasiyla ortalama 5 saat ekran acik zamani (SOT) aliyorum. S7 Edge kullancilar 6 ile 7 saat arasi ekran acik screenshotlarini gördüm.

Arkadaslar Sac23 rom un V8.1 i cikti birkac gün önce ve bende nerdeyse bir haftadir kullaniyorum tüm hatalar yok edilmis. Rom yag gibi hizli ve kullanisli. Ayrica düz S7 kullaniyorum ve 2 seneden daha eski bataryasiyla ortalama 5 saat ekran acik zamani (SOT) aliyorum. S7 Edge kullancilar 6 ile 7 saat arasi ekran acik screenshotlarini gördüm.
Bende en son cıkanı kurmak istedim rom u kurarken bir çok ayar cıktı cesaret edemedim v5 sürümünü kurdum nasıl kurdugunu anlatırmısın gardaş

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S7
Bende en son cıkanı kurmak istedim rom u kurarken bir çok ayar cıktı cesaret edemedim v5 sürümünü kurdum nasıl kurdugunu anlatırmısın gardaş
Hiçbir şeyi değiştirmeden olduğu gibi yükle. Ön ayarlar kalsın birşey değiştirmene gerek yok zaten en mevcut olan ayarlar seçilmiştir. Istediğin uygulama varsa secersin yüklerken mesela s health yüklenmiyor standard ayarda.

peki ilk basta dosyaları sıfırlarken reset atarken neleri secim atıyoruz twrp de

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
peki ilk basta dosyaları sıfırlarken reset atarken neleri secim atıyoruz twrp de
Link alabilirmiyiz.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Galaxy S7
Buyur kardesim:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

@tcsivas, önce bi backup cek twrp de nolur nolmaz ondan sonra wipe bölümüne gir asagidaki factory reset yerini kaydirarak onayla 15sn sürer en fazla ondan sonra rom yükleyebilirsin. Fotograflarin, videolarin silinmiyor sadece uygulamalar.