İp ucu Sac23 S9 Port V8.3 (Artık Linkler..)

MstfNr53

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
57
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
İndiriyorum haber verecem Evet Gear 3 Gearwearable olmuş haberim var. Açılma açılıyor hatta saati görüyor eşleşmeye başlıyor pluginleri yüklüyor vs son adımda takılıyor Telefonunuz eşleştiriliyor öylece kalıyor bakalım görecez.

asaricaa

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
sm-v700 bağlanmıyor, bluetooth buluyor eşleştiriyor ama bağlantı olmuyor

MstfNr53

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
57
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Rom indirmedi bir saat kaldı Gear 3 programı GearWearable olmuş biliyorum. bir önceki sürümde de Gear wearable kurdum denemiştim. Bluetooht Saati görüyor programda görüyor fakat sonta Telefonunuz Eşleştiriliyor yazısında takılıp kalıyordu. Daha önce birçok custom rom denedim daha doğrusu telefonu aldığım gün root atanlar grubundayım :)). ve şimdiye kadar hiç böyle durum ile karşılaşmadım, umarım bu sefer hata giderilmiştir..

---- Mesaja ek olarak ----

sm-v700 bağlanmıyor, bluetooth buluyor eşleştiriyor ama bağlantı olmuyor
14.08.2018 sürümünde demi aynı

Son düzenleme:

MstfNr53

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
57
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
Son karar: Bu romda gear saati olanlar kurmasın çalışmıyor. GearWearable yeni adıyla saati buluyor eşleşiyor fakat bitiremiyor. Diğer saat uygulaması da Android'ın aynı şekilde..Maalesef yapacak bir şey yok ya düzeltilmesini bekleyecez yada bu problemi yardımlar sayesinde çözeceğiz.

kaanxtigin

Kıdemli Üye
Reaksiyon puanı
191
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Son karar: Bu romda gear saati olanlar kurmasın çalışmıyor. GearWearable yeni adıyla saati buluyor eşleşiyor fakat bitiremiyor. Diğer saat uygulaması da Android'ın aynı şekilde..Maalesef yapacak bir şey yok ya düzeltilmesini bekleyecez yada bu problemi yardımlar sayesinde çözeceğiz.
Geliştiriciye söylemek lazım.

asaricaa

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
s7 edge
TGP kernel wifi aramasını desteklemiyor sanırım, ekranda işaret gidiyor, moro kernel de geliyor. stock kamera yükleyince daha akıcı oldu daha az hata vermeye başladı.

MstfNr53

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
57
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung s7
@kaanxtigin, Hocam sms var sorun olarak ses konusu için ufak bir addon paylaşıldı flaşlayın düzelecektir 10 dakika önce flash ettim bende. Sac ile özelden konuştuk YouTuber olduğumu ve romu hakkında çeşitli testler yaptığımı söyledim videosunu çektiğimi falan oda beni biliyormuş zaten sağolsun. Bende ses modu eklemesini rica ettim onun için ses ilede ilgilenecek yakın zamanda inşallah.Ve Bixby Voice v7 sürümünde çalışırken bunda (8.3) çalışmadığı belirttim bakalım 8.4 yada 9'da düzelecekmi ? Kamera arayüzündeki problemide bildirdim ona AR eklendiğinden olduğunu ve fixleyeceğini söyledi
Dostum madem gorusuyon ozelden Gear saatlrri baglanmiyor stock kamerada cift Kamara hata veriyor bunlari iletirmisin