İp ucu Sac23 S9 Port V8.3 (Artık Linkler..)

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Arkadaşlar herkese merhabalar Sac23 S7edge için kullanabileceğiniz EN AMA EN İYİ ROMDUR kendi tecrübem ile söylüyorum Aroma Installerdan TGP Kernel seçerek en iyi sonucu alırsınız.

Artık XDA sayfası kapatıldı ve orda zaten en son V7 paylaşılmıştı buyrun size bu yazıyı attığım tarih için çıkan en son sürüm olan V8.3'ün linkini vereyim.

BU ARADA ADMİN ARKADAŞLARIM ABİLERİM BİR SORUM OLCAK ARTIK TELEGRAMDA BİR GRUPTA PAYLAŞILACAK YENİ SÜRÜMLERİ SAC TARAFINDAN EĞER İZİN VARSA O GRUBUN LİNKİNİDE ATAYIM SONUÇTA GRUP BENİM DEĞİL REKLAM AMAÇLI PAYLAŞMIYCAM YARDIM AMAÇLI OLACAK

14/Ağustos/2018
Sac23 S9 Port v8.3

Değişenler:
added camera j4 make your emoji
fixed blue tooth
fixed bixby

Önceki Sürümde Değişenler
Fixed private
added more kernel fixed
Added n9 fonts
Added test version n9 bixby
fixed dolby ,
readded stock weather
added moded real weather in aroma,
fixed more in logs,
added more csc

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Paylaşım için teşekkürler xda da yorumlarda dönüyor yine linkler birde geliştiricinin androidfilehost profilinde 8agustos da paylasılmıs link vardı bu hangisi

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Paylaşım için teşekkürler xda da yorumlarda dönüyor yine linkler birde geliştiricinin androidfilehost profilinde 8agustos da paylasılmıs link vardı bu hangisi
Bu bugün yani dün gece paylaşıldı hocam ayrıca Telegram linki koysam sıkıntı olurmu ?

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Anladım filehosta düzenli yüklemiyor sanırım androifilehost da mirror bulmak sıkıntı zaten :)

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Bu arada konuda yazdığım gibi artık XDA'da yorumlarca dönemeyecek çünkü Thread silindi

---- Mesaja ek olarak ----

Anladım filehosta düzenli yüklemiyor sanırım androifilehost da mirror bulmak sıkıntı zaten :)
Malesef şu lanet olası Mega ile devam edicez yaaa offff başında bekleyip sınır dolunca modemi aç kapat yapmaktan elim kireçlenecek

Son düzenleme:

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Şuanda romu kullanıyorum sorunlu.
Sistem zil sesleri sms vs.yok.Kendiniz zil sesi indirip yapmaınz gerek.

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
@kaanxtigin, Hocam sms var sorun olarak ses konusu için ufak bir addon paylaşıldı flaşlayın düzelecektir 10 dakika önce flash ettim bende. Sac ile özelden konuştuk YouTuber olduğumu ve romu hakkında çeşitli testler yaptığımı söyledim videosunu çektiğimi falan oda beni biliyormuş zaten sağolsun. Bende ses modu eklemesini rica ettim onun için ses ilede ilgilenecek yakın zamanda inşallah.Ve Bixby Voice v7 sürümünde çalışırken bunda (8.3) çalışmadığı belirttim bakalım 8.4 yada 9'da düzelecekmi ? Kamera arayüzündeki problemide bildirdim ona AR eklendiğinden olduğunu ve fixleyeceğini söyledi

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
@kaanxtigin, Hocam sms var sorun olarak ses konusu için ufak bir addon paylaşıldı flaşlayın düzelecektir 10 dakika önce flash ettim bende. Sac ile özelden konuştuk YouTuber olduğumu ve romu hakkında çeşitli testler yaptığımı söyledim videosunu çektiğimi falan oda beni biliyormuş zaten sağolsun. Bende ses modu eklemesini rica ettim onun için ses ilede ilgilenecek yakın zamanda inşallah.Ve Bixby Voice v7 sürümünde çalışırken bunda (8.3) çalışmadığı belirttim bakalım 8.4 yada 9'da düzelecekmi ? Kamera arayüzündeki problemide bildirdim ona AR eklendiğinden olduğunu ve fixleyeceğini söyledi
Hmm anladım o addonun linkini konuya eklerseniz yükleyenelerde faydalansın ordan iyi olur

---- Mesaja ek olarak ----

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Ben ekledim gerek kalmadı.İsteyenler buradan indirebilir.

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7
Ben bu romun 08.08.2018 yayınlı olanı kurdum fakat Gear 3 saat bağlanmıyor bir türlü Bluetooth çaılışıyor ama sekronize olmuyor başka romlarda sıkıntı yok V7 de bile yoktu. Sizce problem ne olabilir ? En son linki şimdi indirip deneyecem. Saati olupta bu romda kullanabilen var mı ?

kaanxtigin

TeamANDROIDATESI
Süper Moderatör
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Ben bu romun 08.08.2018 yayınlı olanı kurdum fakat Gear 3 saat bağlanmıyor bir türlü Bluetooth çaılışıyor ama sekronize olmuyor başka romlarda sıkıntı yok V7 de bile yoktu. Sizce problem ne olabilir ? En son linki şimdi indirip deneyecem. Saati olupta bu romda kullanabilen var mı ?
Son sürümde gear wearable uygulaması var açılışında problem yok saatle denemedim.
Düzeltilmiştir büyük ihtimal