Custom Rom Sac23 S8 Port Rom v11.0 Stabill V12 TEST sürüm 13.01.2018/11,02,18

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Öne Çıkan Konu #201

aligirgin

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 7
Arkadaşlar bende note 7 fe var şu an üzerinde ki yazılım s7 edge alucard oreo rom yüklü bu nasıl iş birisi açıklasın o zaman. Xda da s7 edge bölümündeki romu yükledim. Gayette iyi çalışıyor. Benim bildiğim exynox 8890 çip olanlara note fe s7 edge birbirine yüklene biliyor diye biliyorum. Bilen birisi konuyu aydınlatabilir mi. Teşekkür ediyorum

aligirgin

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
note 7
Bir Allah ın kulu işten anlayan cevap verecek birileri yok mu verende sallama cevap vermesinler

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bunda şaşılacak bir durum yok ki s6 edge plus ile note 5 te aynı cihazlar onada mix romlar kurulabiliyordu aynı s8 için yayınlanan googlewizz ve altitude romlar gibi bu romlarda s8 için ama kernel flashlayarak s8plusa kuruluyor hatta googlewiz artık rom oluşturulurken s8 plusı da kapsayacak şekilde düzenlendi otomatik flashlanabiliyor note fe note 7 ile s7 edge de aynı cihazlar aslında ama her rom her kernel stabil olmayabilir bootloop olabilir her rom flashlanabilicek anlamını taşımaz zaten s7 edge için çıkan bazı custom romlarda his rom is working on S7, S7EDGE, Note FE üzerinde test edilmiş ve çalışmaktadır ibaresi görülebilir ama her romu flashlamak hüsranla sonuçlanabilir efs nizi yedekleyin twrp den full nandroid backup yedeği alıp saklayın ne olur ne olmaz bu işlemler imei nizi şebekenizi uçurabilir efs partisyonuna ve emmc çipine zarar verebilir mesela superman romun note fe ye flashlanabileceğini düşünmüyorum flashlansada imei efs hasarı oluşturacaktır riski göze almak size ait....

buna ek olarak portlamada kimi romlar örnek note 8 cihaz yada s8 plus birebir s9plus baseband ve bootloaderi firmware tabanı alınarak direk portlanıyor bunu örnek olarak gösterdim androidde bu tip durumlar söz konusudur ama örnek odin ile s7 edge note fe orjinal firmware yükleyemessiniz mesela bu örnekler konular çoğaltılabilir

bide romu portlayan kişinin becereside önemli mesela note fe 3200 batarya var s7 edge 3600 bataryanın sistemde düzgün görüntülenmemesi bile kararsızlıklara yol açar s8 ile s8 plus batarya farkında ve note 8 port romlar ilk çıktığında bu problemler oluşuyordu sonraları düzeltildi

---- Mesaja ek olarak ----

Bir Allah ın kulu işten anlayan cevap verecek birileri yok mu verende sallama cevap vermesinler
bu cevap sizi aydınlatmaya yetti mi ?

---- Mesaja ek olarak ----

ben size forumumda denemeden test etmeden bunu öneremem yabancı forumlarda sabitse kullanıldığı bi kaç rom gibi tamam derim yoksa size kur sıkıntı olmaz dersem siz bana güvenerek imeinizi şebekenizi vs boot hasarı vb şeylerle karşılaştığınızda müşkül duruma düşerim o sebepten yukarıda HAYIR cevabını vermiştim

Son düzenleme:

joker97

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
S7 edge 935 cihazıma V11 yükledim görüntülü arama yapılmıyor. Ayarı var mı?

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8

sekonder

AndroidAtesi
Android Sürüm
Lolipop
Cihaz
s7
selam kolay gelsin s7 edge note 9 rom yuklenebilirmi ?

srob

AndroidAtesi
Merhabalar , S7 FLAT için uygun mudur ? Denedim 2 defa temiz kurmayı bootloader da resetliyip duruyor kendini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...